Hráči do 21 let
V nejstarší věkové kategorii se hráčkám SK Dobré dařilo nejvíce. Zkušená extraligová hráčka Daniela Rozínková se probojovala až do finále, ve kterém nakonec podlehla nejlepší české juniorce Štefcové, hrající v rakouském Linci.    Kateřina Rozínková ze základní skupiny nepostoupila, ale dosáhla cenného celkového vítězství v soutěži útěchy. Spolu s Danielou pak vybojovaly třetí místo ve čtyřhře.

Dorost
V dorostenecké kategorii byla nasazena mezi nejlepší Kateřina Rozínková. Zbytek výpravy – Aneta Doucková,  Monika Rozínková, Tereza Cacková a Terezie Sazimová –  se musel do skupin probojovat z kvalifikace. To se ani jedné  nepodařilo. Všechny hráčky prohrály své zápasy postupně v jednotlivých kolech shodně 2:3, když většina bojů byla příznivě rozehrána, ale díky špatné herní kázni nedotažena do vítězného konce.
Kateřina Rozínková jako nasazená hráčka potvrdila své postavení a ze skupiny po více než dramatických duelech:  Kmeťová (SKST Hodonín) 2:3, Čechová (SKST Havířov) 3:2, Pěnkavová (SKST Vlašim) 3:0.  postoupila z druhého místa. Ve čtvrtfinále nastoupila proti překvapení turnaje kadetské reprezentantce Petrovové SKST Havířov. Příznivý los se ji nepodařilo využít a je třeba uznat, že soupeřka byla lepší. Konečné 5. – 8. místo je pro Kateřinu Rozínkovou velmi dobrý výsledek. O stupínek výše se probojovala ve čtyřhře spolu s Hoškovou ze Slavoje Praha), když získaly bronzové medaile.

Starší žactvo
Ve starším žactvu všechny doberské hráčky bojovaly nejprve v kvalifikaci. V té se nejvíce dařilo Terezii Sazimové, která se probojovala do skupiny II. stupně. V ní se střetla postupně s Blaškovou (Prachatice), Kozákovou (Sokol Hradec Králové) a Matějovskou (SKST Vlašim). První zápas byla jasně lepší Blašková. Ve zbylých dvou překvapivě, ale zcela zaslouženě  doberská hráčka. V obou zápasech vedla až do koncovek, které se ji nedařilo dotáhnout do konce. Za celkový přístup, herní umění a celkové umístění na 13. – 16. místě zaslouží  pochvalu.
Kateřina Pleskotová odehrála dobrý turnaj a celkové umístění na 21. – 24. místě je povzbudivé do další práce. Lucie Hejzlarová i přes porážky zanechala na turnaji dobrý dojem.

Mladší žactvo
V mladším žactvu se doberským reprezentantům příliš nedařilo. Patrik Rašek nepoznal radost z výhry. Pavla Bačinová je prvním rokem mladší žákyně, a tak s jednou výhrou v soutěži útěchy může být spokojena.

Nejmladší žactvo
V této kategorii sbírají  nejmenší adepti stolního tenisu – Denisa Macurová, Diana Grimmerová, Lucie Bačinová, Kateřina Ducháčová a Jakub Michl – teprve cenné zkušenosti a radosti z každé výhry. I přes tuto skutečnost měly hráčky Bačinová Lucie a Grimmerová Diana dost blízko k medaili ze čtyřhry. Nakonec skončily těsně pod stupni vítězů. ⋌