1. Holice   5   0   517:274    10
2. Josefov   4   1   413:335   9
3. Chrudim B   3   2   301:316   8
4. V. Mýto    2   4   390:452   8
5. Týniště n. O.   3   1   314:298   7
6. Tesla B   2   3   353:401   7
7. Svitavy C   1   5   402:511   7
8. Rychnov n. K.  1   3   271:302   5
9. Hořice   1   3   281:353   5

Oblastní přebor mužů
2. kolo: TJ Jiskra Havlíčkův Brod – BC Elephants Dobruška 81:58, TJ Nové Město na Moravě – TJ SPŠ stavební Náchod 69:60, SKB Česká Třebová – BSK Continental TJ Jičín 79:42, BK Ústí nad Orlicí – TJ Jiskra Nový Bydžov 75:101, BK Přelouč „B" – TJ Jiskra Heřmanův Městec 74:66, TJ Sokol Pardubice – SK Botas Skuteč 66:82.
3. kolo: TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ SPŠ stavební Náchod 31:56, TJ Nové Město na Moravě – BC Elephants Dobruška 84:49, SKB Česká Třebová – TJ Jiskra Nový Bydžov 66:84, BK Ústí nad Orlicí – BSK Continental TJ Jičín 79:84, BK Přelouč „B" – SK Botas Skuteč 48:71, TJ Sokol Pardubice – TJ Jiskra Heřmanův Městec 70:75.

1. N. Město na M.   2   0   153:109   4
2. Skuteč    2   0   153:114   4
3. Nový Bydžov    2   0   185:141   4
4. Náchod    1   1   116:100   3
5. Č. Třebová    1   1   145:126   3
6. H. Brod    1   1   112:114   3
7. H. Městec    1   1   141:144   3
8. Přelouč B   1   1   122:137   3
9. Jičín    1   1   126:158   3
10. Pardubice    0   2   136:157   2
11. Ústí n. O.   0   2   154:185   2
12. Dobruška    0   2   107:165   2

STOLNÍ TENIS
III. liga mužů – 1. a 2. kolo:  Jablonec – Jičín A 9:9, Liberec D – Jičín 10:6, Liberec D – Dvůr Králové 7:10, Jablonec – Dvůr Králové 9:9, Kostelec nad Orlicí – Mnichovo Hradiště 9:9, Kostelec nad Orlicí – Mladá Boleslav B 9:9, Holice – Mladá Boleslav B 10:7, Holice – Mnichovo Hradiště 9:9, Sokol Hradec. Králové C – Chrudim 10:0, Sokol Hradec Králové C – Kolín 7:10, Choceň B – Kolín 9:9, Choceň B – Chrudim 10:6.

1. Choceň B ⋌2 1 1 0 19:15 5
2. Holice  2 1 1 0 19:16 5
3. Dvůr Králové 2 1 1 0 19:16 5
4. Kolín   2 1 1 0 19:16 5
5. S.  Hr. Králové C 2 1 0 1 17:10 4
6. Liberec D  2 1 0 1 17:16 4
7. Mnich. Hradiště 2 0 2 0 18:18 4
8. Jablonec  2 0 2 0 18:18 4
9. Kostelec 2 0 2 0 18:18 4
10. Mladá Boleslav B 2 0 1 1 16:19 3
11. Jičín  2 0 1 1 15:19 3
12. Chrudim 2 0 0 2  6:20 2

VOLEJBAL
Krajský přebor mužů:  Vamberk – Červený  Kostelec 3:0, 1:3, Janské Lázně – Slavia Hradec Králové B 1:3, 0:3, Hronov B – Bílá Třemešná 3:0, 3:2, volno měly Jičín a Jaroměř.

1. Slavia HK B  2 2 0 6:1 6
2. Hronov B   2 2 0 6:2 5
3. Vamberk   2 1 1 4:3 3
4. Červ. Kostelec   2 1 1 3:4 3
5. Bílá Třemešná 2 0 2 2:6 1
6. Janské Lázně 2 0 2 1:6 0

NÁRODNÍ HÁZENÁ
II. liga mužů  – sk. B – 8. kolo: Sokol Dobruška – TJ Sokol Vracov 14:23, TJ Sokol Podhorní Újezd – SK NH Veselí n. M. 20:24, TJ Jiskra Humpolec – ZJ Sokol Osek n. B. 11:6, SK Autonot Jihlava – TJ Chropyně 17:11, Sokol Albrechtičky – KNH Moravská Slavia Brno 17:18, SSK Vítkovice – Draken Brno 16:17.

1. Draken   Brno  7  0  2       157:130   14
2. Veselí n. M.  6  1  1       152:124   13
3. Humpolec  6  1  1       127:103   13
4. Vítkovice  4  3  1       159:130   11
5. Albrechtičky  4  0  4        127:126     8
6. MS Brno  4  0  4        146:154     8
7. Jihlava  ⋌3  1  4        134:144     7
8. Osek n. B.  ⋌3  0  5        121:113     6
9. Vracov  3  0  5        145:154     6
10. P. Újezd  3  0  5        146:156     6
11. Dobruška  3  0  6        144:165     6
12. Chropyně  0  0  8        119:178     0

Oblastní přebor – starší žákyně: Krčín „B" – Dobruška 0:15,  Hlinsko – Dobruška 13:15.
Oblastní přebor – starší žáci: Dobruška – Opatovice 12:9.