Žabiny Brno - BK Loko Trutnov 99:83 (34:31, 58:54, 80:68)
Body: Záplatová 29, Vacková 22, Matuzonytéová 21, Adamcová 7, Dudášová a Stopalová 5, Šoukalová 4, Malečková a Křivánková 3 – Adamsová 24, Carterová 23, Šípová a Potočková 8, Kozumplíková 7, Králová 6, Skutilová 4, Rylichová 2, K. Holubcová 1. Rozhodčí: Karafiát, Zatloukal, Hecl. Fauly: 20:25. Trestné hody: 25/19 – 23/18. Doskoky: 48:34. Trojky: 14:7. Diváci: 98.

Hned od začátku se oba týmy pustily na Rosničce do střeleckých dostihů. Za první čtvrtinu stihly nasázet 65 bodů a za první poločas 112! Na ženskou ligu unikátní střelecké představení přineslo rozhodnutí ve třetí čtvrtině, v níž Žabiny poprvé získaly výraznější náskok(27. minuta 72:60).

Dvouciferný bodový odstup už Lokomotiva naháněla v závěrečné části marně. Přesto opět podala dobrý výkon, který je před nedělním domácím utkáním proti BLK Slavia Praha příslibem a také pozvánkou do hlediště.

Michal Martišek, trenér BK Loko Trutnov:
"Minimálně první poločas se musel líbit všem fanouškům basketbalu, nám trenérům už trošku méně. Už dlouho jsem neviděl v ženském zápase skóre 58:54 po prvním poločase. Hrálo se velice ofenzivně. Bylo jasné, že tohle tempo nemůže vydržet celý zápas, a bylo jen otázkou času, u koho to přijde dřív. Domácí hráčky nám ve třetí čtvrtině utekly. Snažili jsme se dostat zpátky do zápasu, podařilo se nám rozdíl ve skóre snížit, ale Žabiny jsou v současnosti natolik zkušeným družstvem, že si svoje vedení pohlídaly. Našim holkám nemám co vyčíst. Po sobotním výkonu v Nymburku jsme opět dokázali, že můžeme hrát vyrovnaně s týmy z první šestky. Domácím gratuluji k zaslouženému vítězství."