STOLNÍ TENIS
III. liga mužů: Jičín A – Kostelec nad Orlicí 10:3, Jičín A – Holice 7:10, Dvůr Králové – Holice 7:10, Dvůr Králové – Kostelec nad Orlicí 7:10, Chrudim – Jablonec 7:10, Chrudim – Liberec D 10:7, Kolín – Liberec D 10:5, Kolín – Jablonec 10:2, Mnichovo Hradiště – Sokol Hradec Králové C 10:5, Mnichovo Hradiště – Choceň B 10:7, Mladá Boleslav B – Choceň B 6:10, Mladá Boleslav B – Sokol Hradec Králové C 7:10.
1. Kolín ⋌ 4 4 0 0 40:22 12
2. Holice ⋌ 4 3 1 0 39:30 11
3. M. Hradiště ⋌ 4 2 2 0 38:30 10
4. Sokol HK C ⋌ 4 2 0 2 32:25 8
5. Choceň B ⋌ 4 2 0 2 34:33 8
6. Kostelec ⋌ 4 1 2 1 31:35 8
7. Jablonec n. N.⋌ 4 1 2 1 30:35 8
8. Jičín ⋌ 4 1 1 2 32:32 7
9. Dvůr Králové ⋌ 4 1 1 2 33:36 7
10. Chrudim ⋌ 4 1 0 3 24:36 6
11. Liberec D ⋌ 4 1 0 3 29:36 6
12. Ml. Boleslav B ⋌4 0 1 3 27:39 5
Divize ženy: Hostinné – Železnice 0:10, Trutnov – Železnice 4:6, Trutnov – Chlumec n. C. 9:1, Hostinné – Chlumec n. C. 1:9, Chrudim – Stěžery 7:3, Chrudim – Voděrady 10:0, Montas HK – Voděrady 10:0, Montas HK – Stěžery 10:0.
1. Železnice ⋌5 5 0 0 37:13 15
2. Trutnov ⋌5 3 1 1 35:15 12
3. Montas HK ⋌ 4 3 1 0 32: 8 10
4. Chrudim ⋌4 3 0 1 29:11 10
5. Česká Skalice ⋌3 2 0 1 18:12 7
6. Chlumec n. C. ⋌5 1 0 4 18:12 7
7. Jaroměř B ⋌3 1 0 2 13:17 5
8. Voděrady ⋌3 1 0 2 9:21 5
9. Hostinné⋌ 5 0 0 5 5:45 5
10. Stěžery⋌ ⋌3 0 0 3 4:26 3
BASKETBAL
Český pohár žen – 1. kolo: SK Týniště nad Orlicí – SK UP Olomouc 63:77 (10:21, 38:47, 53:64). Body Týniště : Száková 26, Vejražková, Winklerová a Hoňková 7, Hroudná a Krejčí 6,Šrajerová 4, Kűhrová.
II. liga žen: SK Týniště – Basket Slovanka P-H 49:72 (12:21, 22:42, 37:57). Body Týniště: Száková 13, Vejražková 11, Winklerová 7, Hroudná 6, Kührová 4, Krejčí 3, Šrajerová 3, Pazderníková 2, Hoňková 0, Mičolová 0.
SK Týniště – Basketball Nymburk 46:70 (14:20, 23:38, 39:57). Body : Šrajerová 9, Krejčí 8, Hroudná 6, Winklerová 6, Száková 6, Kührová 5, Vejražková 4, Šotolová 2, Pazderníková 0, Mičolová 0.
VBL mužů – 7. kolo: Sokol Vysoké Mýto – TJ Svitavy C 74:86 (15:17, 39:40, 54:63), TJ Jiskra Hořice – TJ Tesla Pardubice B 93:90 (26:12, 52:42, 70:61, 81:81), BC Spartak Rychnov nad Kněžnou – Baskeťáci TJ Sokol Josefov 75:70 (19:15, 29:29, 33:50, 65:65), SK Týniště nad Orlicí – BVK Holice 69:89 (27:21, 38:51, 54:66). 8. kolo: TJ Jiskra Hořice – TJ Sokol BC Darren Chrudim B 60:80 (10:27, 27:39, 45:67), BC Spartak Rychnov n. K. – BVK Holice 64:73 (13:19, 27:38, 46:51), SK Týniště n. O. – Baskeťáci TJ Sokol Josefov 79:62 (23:17, 38:29, 53:42).
1. Holice ⋌7 0 679:407 14
2. Josefov ⋌4 3 545:489 11
3. Týniště n. O. ⋌4 2 462:449 10
4. Chrudim B ⋌4 2 381:376 10
5. V. Mýto ⋌2 5 464:538 9
6. Svitavy C ⋌2 5 488:585 9
7. Rychnov n. K. ⋌2 4 410:445 8
8. Pardubice B ⋌2 4 443:494 8
9. Hořice ⋌ 2 4 434:523 8
KUŽELKY
Východočeská divize – 7. kolo: TJ Start Rychnov nad Kněžnou B – SK Solnice 4:12 (2665:2724). Sestavy a výkony: M. Holakovský 456 – V. Sonnevend 435, L. Jung 435 – P- Dymák 486, J. Pácha 471 – T. Cíglerová 426, P. Gálus 408 – V. Balous 427, J. Seniura 423 – M. Krobot 467, M. Kala 472 – M. Hrubý 483.
KK Dobruška – KK Vysoké Mýto 6:10 (2487:2558). Sestavy a výkony: J. Králíček 428 – J. Ledajaks 400, J. Černý 431 – M. Hynek 414, J. Slavík 432 – L. Beránek 403, V. Gutler 401 – P. Bartoš 421, I. Janda 390 – J. Stráník 462, M. Balcar 405 – V. Kašpar 458. Další výsledky: SKK Hořice C – SKK Třebechovice pod Orebem 10:6 (2715:2687), TJ Lokomotiva Trutnov B – SKK Náchod C 16:0 (2530:2370), SK SC Svitavy-Lány – SKP Kuželky Hradec Králové 2:14 (2410:2520), TJ Červený Kostelec B – SK Kuželky Přelouč 14:2 (2679:2593), TJ Tesla Pardubice – SKK Hořice B 10:6 (2623:2594).
1. V. Mýto ⋌ 6 0 1 86:26 2619 12
2. Hradec ⋌6 0 1 82:30 2636 12
3. Pardubice ⋌5 0 2 69:43 2570 10
4. Trutnov B ⋌5 0 2 64:48 2595 10
5. Hořice B ⋌4 0 3 72:40 2586 8
6. Č. Kostelec B ⋌4 0 3 57:55 2530 8
7. Třebechovice ⋌4 0 3 56:56 2630 8
8. Přelouč ⋌4 0 3 56:56 2561 8
9. Solnice ⋌3 0 4 46:66 2515 6
10. Rychnov B ⋌2 1 4 43:69 2570 5
11. Hořice C ⋌2 0 5 48:64 2639 4
12. Dobruška ⋌1 1 5 42:70 2559 3
13. Svitavy-Lány ⋌1 0 6 38:74 2570 2
14. Náchod C ⋌1 0 6 25:87 2495 2
Východočeský přebor – skupina B – 7. kolo: TJ Jiskra Ústí n. O – Hylváty B – SK SC Svitavy-Lány B 11:5 (2336:2284), KK Zálabák Smiřice A – TJ Tesla Pardubice B 10:6 (2603:2543), KK Josefov A – TJ Start Rychnov n. K C 12:4 (2344:2221), SK Týniště n. O. A – SKPK Hradec Králové B 12:4 (2527:2411), TJ Sokol Rybník B – KK Dobruška B 2:14 (2251:2400), KK Vysoké Mýto B – TJ Lokomotiva Č. Třebová B 14:2 (2508:2222), TJ České Meziříčí A – TJ Jiskra Ústí n. O. – Hylváty A 4:12 (2524:2552).
1. Ústí-Hylváty A ⋌7 0 0 86:26 2499 14
2. Hradec B ⋌5 0 2 74:38 2515 10
3. Smiřice ⋌5 0 2 70:42 2487 10
4. Týniště n. O. ⋌ 4 2 1 67:45 2458 10
5. Josefov ⋌4 0 3 60:52 2519 8
6. Dobruška B ⋌3 1 3 64:48 2418 7
7. Ústí-Hylváty B ⋌3 0 4 53:59 2518 6
8. Č. Meziříčí ⋌3 0 4 53:59 2487 6
9. V. Mýto B ⋌3 0 4 52:60 2350 6
10. Rychnov n. K. C ⋌3 0 4 44:68 2425 6
11. Č. Třebová B ⋌2 1 3 38:58 2472 5
12. Pardubice B ⋌2 0 5 44:68 2461 4
13. Rybník B ⋌1 0 5 32:64 2412 2
14. Svitavy-Lány B ⋌1 0 6 31:81 2434 2
ŠIPKY
Rychnov I. liga: ŠK Skořenice B – Rampušák Team Dobruška 13:5, Jolly Joker Rychnov n. K. – Bernard Team Kounov 14:4, Rafani Kostelec n. O. – 45 DC Rychnov n. K. 10:8, Rampušák Team Dobruška – RSK dartsteam Záchlumí 2:16, Sršní hnízdo Týniště n. O. – ŠK Skořenice B 11:7, Bernard TEAM Kounov – 45 DC Rychnov n. K. 3:15, Jolly Joker Rychnov n. K. – Rampušák Team Dobruška 14:4, Rampušák Dobruška – Rafani Kostelec n. O. 5:13, RSK dartsteam Záchlumí – Sršní hnízdo Týniště n. O. 18:0. Pořadí: 1. RSK dartsteam Záchlumí 18 (84:24), 2. Rafani Kostelec n. O. 15 (70:20), 3. 45 DC Rychnov n. K. 12 (68:22), 4. Rampušák Dobruška 9 (52:38), 5. ŠK Skořenice B 9 (48:42), 6. Jolly Joker Rychnov n. K. 6 (53:55), 7. Bernard Team Kounov 0 (18:72), 8. Rampušák Team Dobruška 0 (22:86), 9. Sršní hnízdo Týniště n. O. -3 (17:73). ⋌(dr)