Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Basketbalistky Týniště bez výhry

Rychnovsko - Přinášíme vám aktuální výsledky.

2.11.2013
SDÍLEJ:

POHÁROVÝ DUEL s SK UP Olomouc basketbalistky Týniště (na snímku s míčem Lucie Winklerová) prohrály o 14 bodů. Foto: Miloš Kittler

STOLNÍ TENIS
III. liga mužů: Jičín A – Kostelec nad Orlicí 10:3, Jičín A – Holice 7:10, Dvůr Králové – Holice 7:10, Dvůr Králové – Kostelec nad Orlicí 7:10, Chrudim – Jablonec  7:10, Chrudim – Liberec D 10:7, Kolín – Liberec D 10:5, Kolín – Jablonec 10:2, Mnichovo Hradiště – Sokol Hradec Králové C 10:5, Mnichovo Hradiště – Choceň B 10:7, Mladá  Boleslav B – Choceň B 6:10, Mladá  Boleslav B – Sokol Hradec  Králové C 7:10.
1. Kolín   ⋌ 4 4 0 0 40:22 12
2. Holice ⋌ 4 3 1 0 39:30 11
3. M. Hradiště ⋌  4 2 2 0 38:30 10
4. Sokol  HK C ⋌   4 2 0 2 32:25  8
5. Choceň B ⋌ 4 2 0 2 34:33  8
6. Kostelec ⋌ 4 1 2 1 31:35  8
7. Jablonec n. N.⋌ 4 1 2 1 30:35  8
8. Jičín ⋌ 4 1 1 2 32:32  7
9. Dvůr Králové ⋌  4 1 1 2 33:36  7
10. Chrudim ⋌ 4 1 0 3 24:36  6
11. Liberec D ⋌ 4 1 0 3 29:36  6
12. Ml. Boleslav B  ⋌4 0 1 3 27:39  5

Divize ženy: Hostinné – Železnice 0:10, Trutnov – Železnice 4:6, Trutnov – Chlumec n. C.  9:1, Hostinné – Chlumec n. C. 1:9, Chrudim – Stěžery 7:3, Chrudim – Voděrady 10:0, Montas HK – Voděrady 10:0, Montas HK – Stěžery 10:0.
1. Železnice  ⋌5 5 0 0 37:13 15
2. Trutnov  ⋌5 3 1 1 35:15 12
3. Montas HK  ⋌ 4 3 1 0 32: 8 10
4. Chrudim ⋌4 3 0 1 29:11 10
5. Česká Skalice ⋌3 2 0 1 18:12  7
6. Chlumec  n. C. ⋌5 1 0 4 18:12  7
7. Jaroměř B  ⋌3 1 0 2 13:17  5
8. Voděrady  ⋌3 1 0 2  9:21  5
9. Hostinné⋌ 5 0 0 5  5:45  5
10. Stěžery⋌ ⋌3 0 0 3  4:26  3

BASKETBAL
Český pohár žen – 1. kolo: SK Týniště nad Orlicí – SK UP Olomouc 63:77 (10:21, 38:47, 53:64). Body Týniště :  Száková 26, Vejražková, Winklerová a Hoňková 7, Hroudná a Krejčí 6,Šrajerová 4, Kűhrová.
II. liga žen: SK Týniště – Basket Slovanka P-H 49:72 (12:21, 22:42, 37:57). Body Týniště: Száková 13, Vejražková 11, Winklerová 7, Hroudná 6, Kührová 4, Krejčí 3, Šrajerová 3, Pazderníková 2, Hoňková 0, Mičolová 0.
SK Týniště – Basketball Nymburk 46:70 (14:20, 23:38, 39:57). Body : Šrajerová 9, Krejčí 8, Hroudná 6, Winklerová 6, Száková 6, Kührová 5, Vejražková 4, Šotolová 2, Pazderníková 0, Mičolová 0.

VBL mužů – 7. kolo: Sokol Vysoké Mýto – TJ Svitavy C 74:86 (15:17, 39:40, 54:63), TJ Jiskra Hořice – TJ Tesla Pardubice B 93:90 (26:12, 52:42, 70:61, 81:81), BC Spartak Rychnov nad Kněžnou – Baskeťáci TJ Sokol Josefov 75:70 (19:15, 29:29, 33:50, 65:65), SK Týniště nad Orlicí – BVK Holice 69:89 (27:21, 38:51, 54:66). 8. kolo: TJ Jiskra Hořice – TJ Sokol BC Darren Chrudim B 60:80 (10:27, 27:39, 45:67), BC Spartak Rychnov n. K. – BVK Holice 64:73 (13:19, 27:38, 46:51), SK Týniště n. O. – Baskeťáci TJ Sokol Josefov 79:62 (23:17, 38:29, 53:42).
1. Holice    ⋌7   0   679:407   14
2. Josefov    ⋌4   3   545:489   11
3. Týniště n. O.  ⋌4   2   462:449   10
4. Chrudim B   ⋌4   2   381:376   10
5. V. Mýto    ⋌2   5   464:538     9
6. Svitavy C  ⋌2   5   488:585     9
7. Rychnov n. K.   ⋌2   4   410:445     8
8. Pardubice B   ⋌2   4   443:494     8
9. Hořice   ⋌ 2   4   434:523     8
KUŽELKY
Východočeská divize – 7. kolo: TJ Start Rychnov nad Kněžnou B – SK Solnice 4:12 (2665:2724). Sestavy a výkony: M. Holakovský 456 – V. Sonnevend 435, L. Jung 435 – P- Dymák 486, J. Pácha 471 – T. Cíglerová 426, P. Gálus 408 – V. Balous 427, J. Seniura 423 – M. Krobot 467, M. Kala 472 – M. Hrubý 483.
KK Dobruška – KK Vysoké Mýto 6:10 (2487:2558). Sestavy a výkony: J. Králíček 428 – J. Ledajaks 400, J. Černý 431 – M. Hynek 414, J. Slavík 432 – L. Beránek 403, V. Gutler 401 – P. Bartoš 421, I. Janda 390 – J. Stráník 462, M. Balcar 405 – V. Kašpar 458. Další výsledky: SKK Hořice C – SKK Třebechovice pod Orebem 10:6 (2715:2687), TJ Lokomotiva Trutnov B – SKK Náchod C 16:0 (2530:2370), SK SC Svitavy-Lány – SKP Kuželky Hradec Králové 2:14 (2410:2520), TJ Červený Kostelec B – SK Kuželky Přelouč 14:2 (2679:2593), TJ Tesla Pardubice – SKK Hořice B 10:6 (2623:2594).
1. V. Mýto ⋌ 6  0  1  86:26  2619  12
2. Hradec  ⋌6  0  1  82:30  2636  12
3. Pardubice  ⋌5  0  2  69:43  2570  10
4. Trutnov B  ⋌5  0  2  64:48  2595  10
5. Hořice B  ⋌4  0  3  72:40  2586    8
6. Č. Kostelec B  ⋌4  0  3  57:55  2530    8
7. Třebechovice  ⋌4  0  3  56:56  2630  8
8. Přelouč  ⋌4  0  3  56:56  2561  8
9. Solnice  ⋌3  0  4  46:66  2515  6
10. Rychnov B ⋌2  1  4  43:69  2570  5
11. Hořice C  ⋌2  0  5  48:64  2639  4
12. Dobruška  ⋌1  1  5  42:70  2559  3
13. Svitavy-Lány  ⋌1  0  6  38:74  2570  2
14. Náchod C  ⋌1  0  6  25:87  2495  2

Východočeský přebor – skupina B – 7. kolo: TJ Jiskra Ústí n. O – Hylváty B – SK SC Svitavy-Lány B 11:5 (2336:2284), KK Zálabák Smiřice A – TJ Tesla Pardubice B 10:6 (2603:2543), KK Josefov A – TJ Start Rychnov n. K C 12:4 (2344:2221), SK Týniště n. O. A – SKPK Hradec Králové B 12:4 (2527:2411), TJ Sokol Rybník B – KK Dobruška B 2:14 (2251:2400),  KK Vysoké Mýto B – TJ Lokomotiva Č. Třebová B 14:2 (2508:2222), TJ České Meziříčí A – TJ Jiskra Ústí n. O. – Hylváty A 4:12 (2524:2552).
1. Ústí-Hylváty A  ⋌7  0  0  86:26  2499   14
2. Hradec B  ⋌5  0  2  74:38  2515   10
3. Smiřice   ⋌5  0  2  70:42  2487   10
4. Týniště n. O. ⋌ 4  2  1  67:45  2458   10
5. Josefov   ⋌4  0  3  60:52  2519  8
6. Dobruška B  ⋌3  1  3  64:48  2418  7
7. Ústí-Hylváty B  ⋌3  0  4  53:59  2518  6
8. Č. Meziříčí  ⋌3  0  4  53:59  2487  6
9. V. Mýto B  ⋌3  0  4  52:60  2350  6
10. Rychnov n. K. C  ⋌3  0  4  44:68  2425  6
11. Č. Třebová B  ⋌2  1  3  38:58  2472  5
12. Pardubice B  ⋌2  0  5  44:68  2461  4
13. Rybník B  ⋌1  0  5  32:64  2412  2
14. Svitavy-Lány B  ⋌1  0  6  31:81  2434  2

ŠIPKY
Rychnov I. liga: ŠK Skořenice B – Rampušák Team Dobruška 13:5, Jolly Joker Rychnov n. K. – Bernard Team Kounov 14:4, Rafani Kostelec n. O. – 45 DC Rychnov n. K. 10:8, Rampušák Team Dobruška – RSK dartsteam Záchlumí 2:16, Sršní hnízdo Týniště n. O. – ŠK Skořenice B 11:7, Bernard TEAM Kounov – 45 DC Rychnov n. K. 3:15, Jolly Joker Rychnov n. K. – Rampušák Team Dobruška 14:4, Rampušák Dobruška – Rafani Kostelec n. O. 5:13, RSK dartsteam Záchlumí – Sršní hnízdo Týniště n. O. 18:0. Pořadí: 1. RSK dartsteam Záchlumí 18 (84:24), 2. Rafani Kostelec n. O. 15 (70:20), 3. 45 DC Rychnov n. K. 12 (68:22), 4. Rampušák Dobruška 9 (52:38), 5. ŠK Skořenice B    9 (48:42), 6. Jolly Joker Rychnov n. K. 6 (53:55), 7. Bernard Team Kounov 0 (18:72), 8. Rampušák Team Dobruška 0 (22:86), 9. Sršní hnízdo Týniště n. O. -3 (17:73). ⋌(dr)

Autor: Leoš Dragúň

2.11.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Adolf Klepš

Hlasovat lze i pro zesnulého náčelníka krkonošské horské služby

Ilustrační foto.
AUTOMIX.CZ
3

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Mánie lyžáků v úředních místnostech přijde u prezidentských voleb

Královéhradecko, Krkonoše - Volební urna lanovkou cestovat nemusí, o možnost volit z domova požádala jen hrstka obyvatel horských středisek.

Budeme opět kroužkovat ve velkém?

Královéhradecký kraj - Předčasné volby do Poslanecké sněmovny v říjnu 2013 výrazně ovlivnily preferenční „kroužky“, díky kterým ostrouhali mnozí lídři kandidátek a do Poslanecké sněmovny skočili osobnosti z dalších míst kandidátek.

Týnišťské hráčky přivezly dvě výhry z palubovek soupeřek

Rychnov nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí - Pokračovala Východočeská basketbalová liga mužů i žen.

Kuriozity volebních místností: Autoservis, dům hasičů i sauna

Královéhradecko - Poslance lidé do sněmovny pošlou z různých míst. V Petříkovicích na Trutnovsku volební komise sídlí na koupališti, V Polici na Náchodsku zase v prostorách sauny.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení