Východočeská liga basketbalistů pokračovala zápasy 3. a 4. kola. Rychnovští v domácím prostředí uspěli jen z poloviny, když po prohře s rezervou Svitav porazili Ústí nad Orlicí. Týniště prohrálo v Holicích a uspělo na palubovce pardubické Tesly.

3. KOLO: BC Spartak Rychnov nad Kněžnou – TJ Svitavy B 52:70 (17:16, 32:34, 40:51).
Body: Koplík Petr 14, Diblík Josef 10, Folk Pavel 8, Zbořil Jan 7, Hemr Ondřej 6, Mantlík Jakub 5, Čermák Petr 2, Plašil Petr 0, Rozehnal Jan 0, Rozehnal Ivo 0, Tomas Jiří 0 - Svoboda Michal 17, Tomšíček Jiří 11, Nohal Jindřich 9, Špaček Martin 9, Kačenga Jakub 8, Kvapil Lukáš 8, Sobola Petr 4, Harašta Lukáš 2, Jurka Radek. Trojky: 1:7. TH: 12/7:22/15. Chyby: 22:19. Rozhodčí: Polda Tomáš, Stibor Oldřich.

BVK Holice v Čechách – SK Týniště nad Orlicí 88:64 (25:8, 47:25, 70:47). Body: Joska Ondřej 15, Šrámek Marek 15, Oliva Roman 13, Kolář Jiří 9, Diepold Lukáš 8, Tušl Ondřej 8, Tylchrt Lukáš 8, Půlpán Viktor 6, Petružálek David 4, Trojan Vítězslav 2, Kubant Pavel 0 - Svoboda Martin 13, Růžička Martin 11, Vondra Vladimír 11, Adamec Karel 9, Machút Michal 8, Borovec Ondřej 5, Kodet Aleš 5, Severa Jiří 2, Patočka Tomáš 0, Rokl Jiří 0. Trojky: 0:1. TH: 30/20:25/13. Chyby: 21:26. Rozhodčí: Šindelář Miloš, Barták Dominik.

Další výsledky:
Sokol Vysoké Mýto – TJ Sokol BC Chrudim B 62:66, Spartak Choceň – TJ Jiskra Ústí n. O. 106:62, TJ Tesla Pardubice – TJ SPŠ stavební Náchod 52:63, TJ Turnov – TJ Jiskra Hořice 86:82, Sokol Nová Paka – Baskeťáci TJ Sokol Josefov 60:69.

4. KOLO: BC Spartak Rychnov nad Kněžnou – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 69:62 (10:13, 36:22, 57:38).
Body: Mantlík Jakub 11, Zbořil Jan 11, Koplík Petr 10, Rozehnal Ivo 10, Hemr Ondřej 8, Diblík Josef 7, Tomas Jiří 5, Čermák Petr 3, Felix Václav 2, Folk Pavel 2, Doležel Michal 0, Plašil Petr 0 - Kroulík Martin 19, Klika Daniel 15, Václavek Zdeněk 12, Suchomel David 6, Skalický Tomáš 4, Chadima Marek 3, Procházka Jiří 3, Šiller Vít 0. Trojky: 3:6. TH: 21/14:7/6. Chyby: 14:20. Rozhodčí: Stibor Oldřich, Polda Tomáš.

TJ Tesla Pardubice – SK Týniště nad Orlicí 60:69.
Body: Zita Jan 16, Kornherr Milan 14, Hanuš Jakub 9, Vlček Jakub 8, Skalecký David 6, Píša David 5, Šindelář Vojtěch 2, Blažek Martin 0, Dušek Petr 0, Chrudimský Filip 0, Rak Josef 0, Strniště Matěj 0 - Vondra Vladimír 24, Adamec Karel 19, Růžička Martin 14, Borovec Ondřej 5, Patočka Tomáš 5, Machút Michal 2, Severa Jiří 0. Trojky: 6:2. TH: 16/8:17/13. Chyby: 16:17. Rozhodčí: Stojan Aleš, Brejcha Quido.

Další výsledky:
Spartak Choceň – TJ Svitavy B 53:79, BVK Holice v Čechách – TJ SPŠ stavební Náchod 68:69, TJ Turnov – Baskeťáci TJ Sokol Josefov 78:68, Sokol Nová Paka – TJ Jiskra Hořice 70:57.

 1. Náchod 4  0   278:246 8
2. Svitavy B 3   1   300:236 7
3. Holice 3   1   321:259 7
4. Týniště n. O. 3  1   310:279 7
5. Turnov 3   0   243:211 6
6. Chrudim B 3   0   205:193 6
7. Tesla Pard. 2   2   233:233 6
8. Choceň 1  3   300:305 5
9. Josefov 1  3   243:264 5
10. Rychnov n. K. 1  3   237:291 5
11. Vysoké Mýto 1   2   238:220 4
12. Nová Paka 1   2   191:205 4
13. Hořice 0  4  260:316 4
14. Ústí n. O. 0  4   258:359 4