Dalšími zápasy pokračovala Východočeská basketbalová liga mužů a žen. Hráči Týniště nad Orlicí ztratili dosavadní neporazitelnost, když prohráli na palubovce Přelouče, ale zůstali na vedoucí příčce. Se stejným soupeřem neuspěli ani Rychnovští. Týnišťské ženy v domácím prostředí dvakrát vyhrály a v tabulce jim patří druhá příčka za vedoucím B–týmem hradeckého Sokola.

Východočeská liga mužů

11. KOLO: BK Přelouč – SK Týniště nad Orlicí 84:58 (15:18 47:33 64:46). Body: Konvalina Radim 21, Miřejovský Michal 17, Sojka Milan 14, Zikmunda Aleš 11, Hrůša Tomáš 6, Kmošek Jakub 6, Priessnitz Tomáš 5, Bulušek Luboš 4, Hývl Michael 0, Marek Otakar 0, Šindelář Michal 0 - Růžička Martin 15, Machút Michal 12, Vondra Vladimír 12, Březina Miroslav 7, Borovec Ondřej 6, Patočka Tomáš 4, Brandejs Tomáš 2, Ducháč Vojtěch 0, Kodet Aleš 0. Trojky: 6:1. TH: 21/12:19/11. Chyby: 23:16. Rozhodčí: Vacek Lukáš, Zima Jan.

Další výsledky: Sokol Nová Paka – TJ Turnov 80:50 (17:13 37:30 60:39), TJ Svitavy C – TJ Dvůr Králové nad Labem 47:76 (9:31 27:46 38:64 ), SKB Česká Třebová – TJ Jiskra Hořice 79:62 (23:15 41:34 69:52), BVK Holice v Čechách – Sokol Vysoké Mýto 89:72 (22:33 41:52 70:57), TJ Tesla Pardubice B – Spartak Choceň 67:69 (7:19 27:41 44:57), Spartak Rychnov nad Kněžnou měl volno.

12. KOLO: BK Přelouč - Spartak Rychnov nad Kněžnou 69:50 (17:19 34:34 55:45).
Body: Konvalina Radim 17, Sojka Milan 15, Miřejovský Michal 13, Zikmunda Aleš 7, Bulušek Luboš 6, Kmošek Jakub 6, Priessnitz Tomáš 3, Hývl Michael 2, Hrůša Tomáš 0, Šindelář Michal 0 - Čermák Petr 13, Hemr Ondřej 9, Pantůček Jan 9, Hemr Vítězslav 7, Čížek Dominik 6, Diblík Josef 4, Felix Václav 2, Pantůček Stanislav 0, Németh Jakub 0, Doležel Michal 0. Trojky: 2:3. TH: 26/15:0/17/9. Chyby: 20:21. Rozhodčí: Zima Jan, Vacek Lukáš.

Další výsledky: TJ Svitavy C – TJ Jiskra Hořice 79:67 (17:14 38:28 60:46), SKB Česká Třebová – TJ Dvůr Králové nad Labem 67:75 (21:20 45:37 53:51BVK Holice v Čechách – Spartak Choceň 89:73 (25:18 37:34 57:55), TJ Tesla Pardubice B – Sokol Vysoké Mýto 79:65 (20:21 41:35 55:53), SK Týniště nad Orlicí měl volno.

 1. SK Týniště n. O. 9  1   823:726 19
2. BK Přelouč 8   2  778:613 18
3. Sokol Nová Paka 8   2  791:703 18
4. TJ Dvůr Králové 6   5   830:773 17
5. BVK Holice 5  5   743:696 15
6. Sp. Rychnov n. K. 5   5   709:667 15
7. Sokol V. Mýto 4   7   756:829 15
8. Sp. Choceň 4   7   703:793 15
9. TJ Svitavy C 4  6   679:709 14
10. TJ Tesla Pce B 4  6   653:694 14
11. SKB Č. Třebová 4  6   676:732 14
12. TJ Turnov 4  6  605:713 14
13. TJ Jiskra Hořice 2  9  768:866 13

Východočeská liga žen

8. KOLO: SK Týniště nad Orlicí - BSK TJ Jičín B 90:55 (24:9 44:32 66:44). Body: Vejražková Ondřejka 15, Novotná Kateřina 13, Vacková Eva 12, Víchová Kamila 12, Benčíková Michaela 9, Merklová Ilona 9, Pazderníková Lucie 9, Száková Michaela 5, Nosková Kateřina 2, Šrajerová Monika 2, Winklerová Lucie 2 - Smolíková Anita 14, Rychnová Markéta 12, Kozáková Tereza 11, Smolíková Jana 7, Nečesaná Šárka 5, Spáčilová Marta 4, Bukovinská Veronika 2, Kůtová Barbora 0. Trojky: 5:2. TH: 20/13:15/9. Chyby: 18:20. Rozhodčí: Glos Luděk, Zikán Petr.

Další výsledky: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – BK Loko Trutnov B 50:72 (9:15 14:30 29:53), BK Studánka Pardubice C – Sokol Nová Paka 64:73 (17:25 35:34 52:54), Sokol Hradec Králové B – TJ Jiskra Hořice 118:37 (33:7 52:12 91:2347. TJ Jiskra Havlíčkův Brod – SŠB Pardubice 54:52 (17:16 29:30 42:42), TJ Jeka Pardubičky - BK Přelouč 59:78 (20:15 34:38 48:55).

9. KOLO:
SK Týniště nad Orlicí – TJ Jiskra Hořice 81:49 (21:7 43:18 67:28). Body: Száková Michaela 16, Vejražková Ondřejka 16, Winklerová Lucie 12, Merklová Ilona 11, Novotná Kateřina 10, Víchová Kamila 8, Pazderníková Lucie 6, Nosková Kateřina 2, Šrajerová Monika 0 - Turková Martina 18, Čížková Petra 11, Švamberková Lucie 7, Hodková Veronika 4, Vaníčková Lucie 4, Morávková Pavla 3, Šťastná Markéta 2, Trojky: 2:3. TH: 10/7:9/4. Chyby: 12:17. Rozhodčí: Zikán Petr, Glos Luděk.

Další výsledky: BK Studánka Pardubice C – BK Loko Trutnov B 60:84 (15:22 30:41 47:64), Sokol Hradec Králové B – BSK TJ Jičín B 96:48 (34:6 53:19 80:41), TJ Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Jeka Pardubičky 73:42 (19:7 46:25 63:34), BK Přelouč – SŠB Pardubice 63:45 (16:8 34:23 52:34), utkání TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - Sokol Nová Paka se neuskutečnilo pro onemocnění hráček Nové Paky.

 1. Sokol Hradec B 8   1    902:458  17
2. SK Týniště n. O. 8  1   726:495 17
3. Sokol Nová Paka 8  0   664:422   16
4. BK Loko Trutnov B 7  2    669:467   16
5. BK Přelouč 6  3    527:526  15
6. TJ Jiskra H. Brod 4  5    487:645   13
7. TJ Jiskra Ústí n. O. 4   4    465:493   12
8. BSK TJ Jičín B 2  7    496:653   11
9. BK Studánka C 2  7  459:622   11
10. TJ Jeka Pardubičky 2   7    482:742   11
11. SŠB Pardubice 1   8    436:599   10
12. TJ Jiskra Hořice 1   8    438:629   10