Úvodními zápasy zahájil nový ročník extraligy a I. ligy smíšených družstev v badmintonu.

Compo Praha Extraliga

Hráči TJ Sokol Dobruška zahájili sezonu v oslabené sestavě bez Ondřeje Kopřivy a Michala Matějky a jejich neúčast byla citelná. V úvodním utkání překvapivě remizovali v domácím prostředí s Astrou Praha. Hosté tak překazili radost nejlepšímu domácímu hráči Tomáši Kopřivovi, který slavil 24. narozeniny.

Ve druhém utkání loni třetí tým soutěže prohrál na palubovce favorita v Benátkách nad Jizerou.

TJ Sokol Dobruška A – Astra ZM Praha 4:4
(Šváb, Křížková – Gregor, Maixnerová 2:0, Šváb, Horáček – Kurz, Netík 0:2, Křížková, Hofmanová – Lajdová, Maixnerová 1:2, T. Kopřiva, Bureš – Kočí, Gregor 2:0, Bášová – Lajdová 0:2, Štovík – Kočí 0:2, Horáček – Netík 2:1, T. Kopřiva – Kurz 2:0).
Další výsledky – 1. kolo: Slavia TU Liberec – Deltacar 1973 Benátky nad Jizerou 1:7, Sokol Veselý Brno Jehnice A – Sokol Veselý Brno Jehnice B 6:2, Sokol Meteor Praha Radotín A – Sokol Meteor Praha Radotín B 3:5.

BC Deltacar 1973 Benátky nad Jizerou – TJ Sokol Dobruška A 8:0
(Florián – T. Kopřiva 2:0, Jelínek – Horáček 2:0, Richtr – Šváb 2:0, Tomalová – Kocourková 2:0, Florián, Jelínek – T. Kopřiva, Bureš 2:0, Megawati, Tomalová – Kocourková, Křížková 2:0, Martinec, Okvana – Horáček, Šváb 2:0, Okvana, Megawati – Bureš, Křížková 2:0).

Další výsledky – 2. kolo: Sokol Meteor Praha Radotín A – Sokol Veselý Brno Jehnice A 3:5, Sokol Meteor Praha Radotín B – Slavia TU Liberec 5:3, Sokol Veselý Brno Jehnice B – Astra ZM Praha 2:6.

1. Deltacar Benátky n. J. 2 0 0 15:1 6
2. Veselý Brno Jehnice A 2 0 0 11:5 6
3. Radotín Meteor B 2 0 0 10:6 6
4. Astra ZM Praha 1 1 0 10:6 5
5. Sokol Dobruška 0 1 1 4:12 3
6. Radotín Meteor A 0 0 2 6:10 2
7. Veselý Brno Jehnice B 0 0 2 4:12 2
Slavia TU Liberec 0 0 2 4:12 2

I. liga – východní část

Rezervní tým TJ Sokol Dobruška zahájil prvoligovou soutěž v domácím prostředí shodnými výhrami 6:2.

TJ Orlová Lutyně – TJ Sokol Dobruška B 2:6 (Slabý, Jurčíková – Bureš, Hofmanová 0:2, Benbenek, Staš – Bureš, Štovík 0:2, Žvaková, Jurčíková – Kocourková, Hofmanová 1:2, Slabý, Šelog – Horáček, Šváb 1:2, Žvaková – Kocourková 2:1, Staš – Šváb 0:2, Šelog – Sváta 2:0, Benbenek – Horáček 0:2).

TJ Sokol Dobruška B – SK Badminton Přerov 6:2 (Bureš, Hofmanová – Milý, Rudolfová 1:2, Bureš, Štovík – Hampel, Tomala 2:0, Kocourková, Hofmanová – Rudolfová, Pavlíčková 2:0, Horáček, Šváb – Milý, Pagač 2:1, Kocourková – Matečná 2:0, Müller – Pagač 0:2, Šváb – Hampel 2:0, Horáček – Tomala 2:0).

Další výsledky: SK Badminton Přerov – VŠTJ UK Hradec Králové 6:2, VŠTJ UK Hradec Králové – TJ Orlová Lutyně 2:6.

1. BK Tatra Kopřivnice A 2 0 0 14:2 6
2. Sokol Dobruška B 2 0 0 12:4 6
3. BC 66 Ivančice 1 0 1 8:8 4
SK Badminton Přerov 1 0 1 8:8 4
TJ Orlová Lutyně 1 0 1 8:8 4
6. UK Hradec Králové 0 0 2 4 :12 2
BK Tatra Kopřivnice B 0 0 2 4:12 2