Reprezentanti SK Dobré dosáhli řady výborných výsledků.

Dorost


O body do žebříčku bojovalo duo doberských hráček. Terezie Sazimová si po neúspěchu v kvalifikaci vše vynahradila v soutěži útěchy, kterou celou ovládla. Triumf v této části turnaje je velmi cenný a doberská odchovankyně tak navázala na výborný výsledek z předešlého turnaje. Monika Rozínková uspěla v jednom zápase proti Kopfové (Vrbno pod Pradědem). V útěše pak vypadla v prvním kole s Melicharovou (Sportovní Jižní Město).

Starší žactvo

Ve starším žactvu podle očekávání nejvíce bodovala Terezie Sazimová. Na turnaji byla nasazená přímo do skupiny, a tak nemusela absolvovat kvalifikaci. Los jí přidělil hráčky Ilčíkovou (SKST Hodonín), Stránskou (Viktorie Radim) a Pytlíkovou (SKST Vlašim). První dva zápasy dopadly podle očekávání. S Ilčíkovou neměla příliš šancí, se Stránskou si lehce poradila. V duelu s Pytlíkovou roli favoritky nezvládla a po pěti setech odešla poražena. Ve skupině obsadila 9. – 12. místo. Ve čtyřhře si vše vynahradila s partnerkou Šedovou (TTC Ústí nad Orlicí) ziskem bronzové medaile.

Další doberští hráči – Pavla Bačinová, Eliška Koďousková, Adam Hušek a Vojtěch Wiesner – se neprobojovali z kvalifikace a skončili ve skupině útěchy.

Mladší žactvo

Nejvíce se dařilo Pavle Bačinové, která se vcelku bez problémů probojovala z kvalifikace do skupiny a potvrdila tak dobrou formu. Ve skupině bojovala s Novákovou (SKP Ústí nad Labem), Malíkovou (KST Hluk) a Cimrmanovou (TSM Kladno). První dvě hráčky byly nad síly Pavly, ve třetím zápase po vynikajícím výkonu byla úspěšná a obsadila velmi dobré celkové 9. – 12. místo.

Pro ostatní doberské hráče byli soupeři v kvalifikaci příliš silní. V útěše se pak nejvíce dařilo Lucii Bačinové, která se probojovala do třetího kola. Chlapci předvedli svá možná maxima. Bojovali, chtěli uspět a po zásluze se jim to i povedlo. Jiří Málek zvítězil nad Šálkem (TJ Krupka), Jakub Michl porazil Fouska (TJ Tesla Pardubice) a Vojnu (TSM Kladno).

Eliška Koďousková zvítězila v prvním kole kvalifikace nad Morovou (Batesta Chodov), jinak ji turnaj příliš nevyšel. Denisa Macurová bojovala, ale na soupeřky to nestačilo.

Nejmladší žactvo


Lucie Bačinová jako nastupující možná adeptka do reprezentace zopakovala vynikající výsledky. Ve dvouhře po povinných výhrách ve skupině zvítězila v prvním kole pavouka nad Kelnárovou (Lužiny) a ve čtvrtfinále zaslouženě nad výše postavenou hráčkou žebříčku ČR Hanákovou (TJ Vsetín). Los jí v semifinále po vynikajícím výsledku opět nadělil Sommerovou (Kotlářka Praha), která byla nad její síly. Bronzová medaile a zopakování výsledku je pro doberskou talentovanou hráčku

vynikajícím úspěchem. Své vystoupení ještě vyšperkovala vítězstvím ve čtyřhře spolu s Vrzalovou (KST Zlín) a mohla oslavit první zlato na velkém turnaji ve své sportovní kariéře.

Diana Grimmerová smolně po dvou výhrách nepostoupila ze skupiny. Vše si vynahradila v útěše, kterou bezpečně ovládla. Kateřina Ducháčová předváděla výborné výkony. Jen díky nepřejícnému losu nepostoupila ze skupiny a v útěše pak obsadila krásné druhé místo. Adéla Sazimová ve skupině po výborném výkonu zvítězila nad

Bučkovou (TJ Slavoj Praha).

Ostatní soupeřky pak byly nad její síly. (dr, jš)