Po střetu se srnou sjelo auto do potoka

Záměl - Se srnou se ve středu ráno střetlo osobní auto na silnici mezi Potštejnem a Doudlebami nad Orlicí, následně vjelo částečně do potoka. Na místě zasahovali rychnovští profesionální hasiči a dobrovolní hasiči z Kostelce nad Orlicí, kteří vůz vyprostili. Nikdo se naštěstí nezranil.

Řidiče zastavil až strom

Bačetín - Profesionální hasiči z Dobrušky vyjeli ve středu ráno do Bačetína k nehodě osobního auta, které vyjelo ze silnice a narazilo do stromu. Nehoda se obešla bez zranění.

Srážku dvou aut odnesly jen pomačkané plechy

Pěčín - Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči z Rokytnice v Orlických horách vyjeli ve středu dopoledne ke střetu dvou osobních automobilů do Pěčína. Nikdo se naštěstí při nehodě nezranil.

Pick-up se v příkopu překulil na střechu

Rokytnice v Orlických horách - Na Panském Poli mezi Rokytnicí v Orlických horách a Bartošovicemi ve středu odpoledne havaroval velký pick-up. Jeho řidič jel zřejmě příliš rychle a na zledovatělém zasněženém povrchu silnice v pravotočivé zatáčce dostal smyk. Vyjel vlevo mimo komunikaci ze svahu do příkopu, kde se převrátil na střechu. Naštěstí se nezranil. Škoda byla vyčíslena na 110 tisíc korun.