Černilov

Teprve 19letý mladík zahynul poté, co na přehledném úseku komunikace za obcí Černilov na Hradecku z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo silnici do příkopu a narazil do mostku. Informaci o této nehodě přijali policisté v pátek v deset dopoledne. Podle informací Deníku ale rodina mladíka postrádala už od čtvrtečního večera. Je tedy možné, že k nehodě došlo v průběhu noci.

Lhota pod Libčany

Tragický pátek pokračoval odpoledne střetem dvou aut na křižovatce ve Lhotě pod Libčany, kde 75letý řidič zřejmě nedal přednost automobilu přijíždějícímu po hlavní silnici. Senior nehodu nepřežil, druhého řidiče transportovali záchranáři do nemocnice.

Horní Olešnice

Další mladý život vyhasl v noci z pátku na sobotu na Trutnovsku. Krátce po půlnoci dostal 22letý řidič smyk při jízdě mezi Slemenským kopcem a Horní Olešnicí. S vozem se několikrát převrátil na bok a poté auto zůstalo na střeše. Oživování zahájili před příjezdem záchranářů hasiči, resuscitace však nebyla úspěšná. „Okolnosti nehod vyšetřují kriminalisté,“ potvrdila policejní mluvčí Alena Kacálková.