Kruhový objezd blokoval převrácený návěs

Solnice - Jeden ze dvou návěsů kamionu se převrátil a zablokoval ve středu odpoledne průjezd kruhovým objezdem v ulici V Řekách Solnici. K nehodě vyjeli profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou, kteří místo události zajistili a po příjezdu specializované firmy následně pomohli se zvednutím návěsu zpět na kola. Při nehodě se nikdo nezranil.

Auto uvízlo nad srázem

Bačetín - Naštěstí bez zranění se obešla ve středu odpoledne dopravní nehoda osobního auta v Bačetíně, kde zasahovali profesionální hasiči z Dobrušky. „Průzkumem hasiči zjistili, že v místě je nakloněné vozidlo nad srázem a hrozí dalším pádem do příkopu a potoka. Jednotka havarovaný vůz zajistila a vytáhla zpět na silnici,“ sdělila mluvčí hasičů Martina Götzová.

Ve sněhu zapadl popelářský vůz

Orlické hory - Několik zásahů v souvislosti se silným sněžením museli ve středu absolvovat hasiči v Orlických horách. Už ve čtyři hodiny ráno vyjížděli profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou do Rokytnice v Orlických horách, kde spolu s jednotkou místního sboru dobrovolných hasičů pomáhali s uvolněním zapadlého popelářského vozu. Krátce nato byl nahlášen strom spadlý na komunikaci v Bartošovicích v Orlických horách, kam také vyjeli rychnovští profesionální hasiči. A ve stejné obci odstraňovali stromy ze silnice o pár hodin později dobrovolní hasiči z Bartošovic a Orlického Záhoří.