Tam spatřil protijedoucího řidiče na motocyklu značky Honda, ale pro velmi krátkou vzdálenost už nedokázal střetu zabránit. Levou přední částí fordu narazil do levého boku motorky.

Čtyřiapadesátiletého řidiče motocyklu transportovali záchranáři do královéhradecké fakultní nemocnice. Čtyřiačtyřicetiletý řidič fordu vyvázl bez zranění. Alkohol policisté u řidiče fordu dechovou zkouškou na místě vyloučili.

U řidiče motorky nemohla být vzhledem ke zranění provedena, byl proto zajištěn odběr krve. Celková škoda, která při této dopravní nehodě vznikla, je odhadnuta na 65 tisíc korun.

K havárii osobního auta značky Škoda Yeti vyjížděla hlídka rychnovské skupiny dopravních nehod v 17:00. Jednapadesátiletý řidič jedoucí po silnici č. I/14 od Vamberka k Potštejnu se s největší pravděpodobností plně nevěnoval řízení a vyjel vlevo mimo komunikaci.

Tam narazil na kraj svodidel a když strhl řízení zpět na silnici, auto se převrátilo přes střechu. Při této havárii naštěstí nedošlo k žádnému zranění osob.

Alkohol policisté u řidiče na místě provedenou dechovou zkouškou vyloučili. Škoda této havárie je vyčíslena na 160 tisíc korun.