U Lipnice na Královédvorsku vyjel ze silnice osobní automobil a jeden člověk byl předán do péče zdravotnické záchranné služby. Na silnici II/285 mezi Rychnovkem a Volovkou na Náchodsku zasahovaly dvě jednotky hasičů u dopravní nehody tří osobních aut a traktoru, tady skončili v péči zdravotnických záchranářů tři lidé. Na D11 hasiči vyjížděli ke dvěma nehodám, k jedné z nich došlo na úrovni Světí, k druhé u Lochenic. Silnice je v místě namrzlá. Na D11 pak jedno osobní auto narazilo do zasahující cisterny profesionálních hasičů. Celkem zde havarovala tři osobní auta. Nikdo se naštěstí nezranil. Zásah hasičů si vyžádala také dopravní nehoda nákladního auta mezi Novým Plesem a jaroměřskou částí Josefov.

"Přívěs za nákladním autem se převrátil na bok, na místo míří vyprošťovací automobil s jeřábem. Nehoda je bez zranění," informovali hasiči na svém twitterovém účtu.

Jedna z nehod se pak stala i nedaleko Potštejna u lomu Černá Skála na Rychnovsku, kde havarovalo osobní auto a podle Centra dopravních informací se nehoda neobešla bez zranění. Na místě zasahovaly složky integrovaného záchranného systému a kyvadlový provoz byl sveden do jednoho jízdního pruhu.