Po kolizi obou vozidel narazil kamion do rodinného domu a celé kabina se skryla uvnitř trosek. Hasiči měli velké potíže s tím, jak se k řidiči a dalším dvěma lidem, jenž v kamionu cestovali, dostat. Kromě muže za volantem v autě seděly žena a dítě. Všichni zůstali zaklíněni. „Hasiči se snaží všechny osoby vyprostit.

Aktuálně bylo z trosek vyneseno dítě, které transportoval vrtulník do hradecké nemocnice," uvedla krajská policejní mluvčí Ivana Ježková. Naštěstí kamion najel do neobydlené části domu, tudíž nikdo z jeho obyvatel snad uvnitř nebyl. Řidič dodávky byl zraněn snad jen lehce a sanitka ho převezla do rychnovské nemocnice. Podle dosavadních informací a svědků prý za nehodou stál právě tento šofér. Údajně se snažil zkrátit si cestu a projet zákazem vjezdu, tedy pruhem, jenž slouží jen pro vjezd k motorestu z hlavní silnice. Jeho jízda měla trvat jen okamžik, jelikož se chystal odbočit vlevo do boční ulice.

Jenže v ten okamžik tudy po hlavní silnici projížděl kamion, který se snažil střetu zabránit, ale to se mu nepodařilo a skončil v rodinném domě. Silnice je zcela uzavřená a na místě již pomáhá i těžká technika. Podle svědků žena i muž se záchranáři komunikují. Rozsah jejich zranění není ale jasný.