"Někteří poznali svá auta, která stála v nesprávný čas na nesprávném místě. Hlídka přivolaná na místo zjistila, že řidič osobního auta značky Hyundai jedoucí od centra ulicí Palackého v levotočivé zatáčce u jednoho z panelových domů z dosud nezjištěných příčin vyjel vpravo mimo silnici na parkoviště, kde pravou přední částí svého auta narazil do pravé zadní části zaparkovaného osobního auta značky Dacia Duster," uvedla rychnovská policejní mluvčí Alena Kacálková.

Následoval dominový efekt. Náraz byl natolik silný, že odhodil dacii na sousední osobní auto značky Škoda Octavia, oktavie odletěla na vedle stojící fabii a ta následně poškodila přední levý blatník a levé zpětné zrcátko na dalším zaparkovaném autě v pořadí, rovněž značky Škoda Fabia.

Řidič nehodu neoznámil a z místa ihned ujel. Ke své smůle ale na silnici "zapomněl" přední registrační značku svého auta, která při nechtěném parkovacím manévru odpadla. K vyšetření nehody přispěli i svědci. Šlo o cizince, který svůj poškozený vůz později odstavil na parkovišti poblíž jednoho z rychnovských marketů.