více >>
Deník

Žákům přejeme úspěšný vstup do základní školy

Mateřská škola leží v klidné zóně na okraji města. Je obklopena velkou zahradou s bezbariérovou terasou, skluzavkami, trampolínami, houpačkami, dřevěnými domečky, pískovišti, průlezkami a bazénem s filtrací.

MŠ Láň, Rychnov nad Kněžnou.

V objektu je 5 tříd, 1 speciální, 3 inkluzívní a 1 běžná. Třídy na jednotlivých patrech jsou propojeny spojovacími dveřmi, což umožňuje společný kontakt dětí během celého dne. Třídy jsou vybaveny dětským nábytkem s dostatečným množstvím hraček a pedagogických pomůcek. Nechybí ani PC s výukovým programem. Dále je v objektu keramická dílna, tělocvična a relaxační místnost.

MŠ Láň, Rychnov nad Kněžnou.

„Předškolákům z MŠ Láň přejeme úspěšný vstup do základní školy. Všichni se těší, že zažijí školní dobrodružství a vytvoří si nová přátelství. Škola má dlouholeté zkušenosti s inkluzí. Chystanou novinkou bude od září seznamování všech dětí s hravou angličtinou a kroužek fyziky. Děti v rámci environmentální výchovy využívají téměř po celý rok velikou zahradu s herními prvky zakomponovanými do přírody. Za účelem rozvoje manuální zručnosti byl vybudován polytechnický domek s kostkovištěm a venkovním ponkem. Dne 6. května zde proběhne zápis,“ uvedly za MŠ Láň Veronika Ešpandrová a Ilona Mikysková.

Příští týden představíme děti z MŠ Mánesova, Kostelec nad Orlicí.

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky