více >>
Deník

Naši prvňáci: Základní škola Borohrádek

Školní komplex se skládá z budovy z roku 1939 a přístavby. Architektem původní budovy byl královéhradecký architekt Liska. Stavbu prováděl stavitel Josef Kňourek z Holic.

ZŠ Borohrádek - 1. třída.

Škola byla otevřena 1. března 1939. V letech 2004 - 2005 bylo vybudováno školní hřiště s novým povrchem, které je využíváno k tělesné výchově, cvičení Asociace sportu pro všechny a jako veřejné městské sportoviště v odpoledních hodinách a o víkendech. V roce 2010 byla provedena rekonstrukce budovy - škola má nové vstupní dveře, bezbariérový přístup, nová okna a zateplenou fasádu. Proběhla i celková rekonstrukce sociálního zařízení. Škola má moderně vybavenou učebnu přírodopisu, informatiky, třídy s interaktivní tabulí.

ZŠ Borohrádek - 1. třída.

Součástí školy je školní kuchyně a prostorná školní jídelna. V horním patře se nachází knihovna, která v odpoledních hodinách slouží jako druhé oddělení školní družiny.
A jaké jsou do konce roku plánované události školy? Škola zve na Den otevřených dveří, který se bude konat 17. 10. od 8 hodin a na 19. 12. je od 16.30 hodin naplánovaná 24. Vánoční akademie.

Příště představíme prvňáčky ze ZŠ České Meziříčí.

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky