více >>
Deník

Mateřská škola Voděrady je školka plná pohody

Mateřská škola se nachází v klidné části obce a je školkou rodinného typu. Součástí budovy je krásná, velká zahrada s průlezkami, skluzavkou a kolotočem.

MŠ Voděrady.

V dubnu se děti pobavily při klučičí i holčičí koledě, oslavily Čarodějnice a podnikly výlet do zábavního parku Tongo Hradec Králové. „Na výlet do Tonga se děti už dlouho těšily a tak jsme ho uskutečnili ve středu 10. dubna a vyrazili autobusem do Hradce Králové. Během dopoledne jsme měli možnost prožít chvíle plné zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Obrovská hala byla nabitá různými průlezkami, trampolínami, klouzačkami, balónky, kolotočem, prostě vše, co už děti znají a přibyly k nim i nové atrakce jako interaktivní plátno nebo kolotoč pro starší děti. Po dvou hodinách dovádění a hraní děti ze sebe vybily veškerou přebytečnou energii a cesta autobusem, plná odpočívajících dětí, jen dokázala, jak moc si to užily,“ řekla Eliška Krajčovičová.

MŠ Voděrady.

V květnu probíhal na školce zápis. „Tak už to v životě bývá, že něco končí a něco nového začíná. Předškoláci nám utečou do 1. třídy základní školy a na jejich místo nastoupí nové, malé děti. Děti si prohlédly prostory školy a pohrály si na školní zahradě. Po velkých prázdninách se na ně už budeme všichni těšit,“ uvedla Blanka Nováková.

Příští týden představíme děti z MŠ Kytička, Rychnov nad Kněžnou.

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky