více >>
Deník

Hlavním cílem je sociální dovednost a samostatnost

Skuhrov nad Bělou - Od roku 2012 se v obci rozhodlo o sloučení základní školy a mateřské školy v jeden právní subjekt s názvem Základní škola a Mateřská škola Skuhrov nad Bělou. V roce 2018 proběhla přestavba hospodářské budovy a byla navýšena kapacita mateřské školy na tři třídy s maximální kapacitou 66 dětí.

Mateřská škola Skuhrov nad Bělou.

V přízemí budovy se nachází hospodářský pavilon, třída Berušek, třída Motýlků. V prvním patře je třída Broučků. Děti jsou zařazovány do tříd dle věku. Třídy jsou plně vybaveny na celodenní provoz. Byly nově upraveny prostory prádelny, skladu prádla a sklady potravin a ovoce a zeleniny.

Budova je obklopena velkou zahradou a v zadní části hraničí s lesem. V přední části zahrady je vybudováno dopravní hřiště ve tvaru oválu. V zadní části zahrady se nachází dřevěné průlezky, skluzavka, dřevěný domek na uložení koloběžek a dřevěný domek sloužící na hru dětí, altán, houpačka a čtyři pérová houpadla. Součástí zahrady je lesopark s bylinkovou spirálou, bosonohou stezkou a dalšími přírodními herními prvky. Sezónní hry dětí zabezpečuje umělý kopec. Zahrada odpovídá svými rozměry kapacitě dětí. Děti mají k dispozici koloběžky, odrážedla, hračky na písek, kočárky, sportovní náčiní apod.

Příští týden představíme děti z MŠ Přepychy.

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky