deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Pavel Cechl

redaktor

Deník / Martin Divíšek

Do novin jsem začal psát zhruba v roce 2003, tehdy ještě jako student historie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Zpočátku to byly recenze do přílohy Orientace v Lidových novinách a články do středočeské přílohy MF Dnes. Později jsem k tomu přibral i marketingové časopisy. Mým hlavním polem zájmu tehdy ale byly dějiny, když jsem mimo jiné při studiu asi rok a půl pracoval jako pomocný badatel při grantovém projektu v Ústavu pro soudobé dějiny Akademie věd.

archiv P. Cechla

Naplno jsem se začal práci v médiích věnovat po roce 2006, kdy jsem se stal editorem v Marketing Magazinu vydávaném modřanským vydavatelstvím Mladá fronta. Také jsem psal do časopisu Strategie, jenž byl zaměřen na dění v médiích, reklamě a marketingu a který vydávala stejná firma. Zhruba o rok později jsem nastoupil do Hospodářských novin, kde jsem se zabýval osobními financemi a bankovnictvím. Pak následovalo angažmá v Deníku, Týdnu, Týdnu Historie či ČTK.

Deník / Martin Divíšek

V současné centrální redakci Deníku se zabývám především sociálními věcmi, zdravotnictvím a některými segmenty ekonomiky. Čas od času si pak napíši nějaký ten text o dějinách.

< Předchozí
1 z 3
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Prozkoumejte jiný region ČR: