Každý týden náš fotograf fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku na mail: rychnovsky@denik.cz a své miminko najdete na stránkách Rychnovského deníku nebo na www.rychnovsky.denik.cz/miminka.

Tam najdete i všechna miminka, která již v Rychnovském deníku vyšla.

Vyberte miminko měsíce

Zvolte nejroztomilejší miminko Rychnovského deníku. Hlasovat můžete na webových stránkách Rychnovského deníku od soboty (12:00) do pátku (12:00):
rychnovsky.denik.cz
Miminko, které bude mít na konci měsíce nejvíce hlasů, získá sadu plaveckých potřeb. Dárková sada zahrnuje plovák ve tvaru ryby, plavecký pás s nastavitelnou délkou popruhu a dva nadlehčovací kroužky.

Podmínky hlasování

Vzhledem k častým dotazům doplňujeme informace k hlasování. Při vyhodnocení miminka měsíce bereme v potaz datum uveřejnění v novinách, ne datum narození. Proto se může stát, že miminko narozené např. v březnu, může být miminkem měsíce dubna. Internetové hlasování probíhá během jednoho týdne a výsledky jsou uveřejněny v procentech, tudíž při každém přičtení vašeho hlasu se nemusí zvýšit počet procent. Hlasovat je možné z jedné IP adresy jednou za hodinu.

Nejroztomilejším miminkem října je Vojtěch

Čtenáři Rychnovského deníku zvolili nejroztomilejším miminkem
měsíce října

VOJTĚCHA FILLA Z OPOČNA.

Ten získal při hlasování na webu nejvíce bodů. Blahopřejeme k výhře
a prosíme rodiče malého Vojty, aby kvůli předání výhry kontaktovali naši redakci na telefonním čísle
494 533 510.