Nejroztomilejší miminko měsíce prosince vyhlásíme příští týden 11. ledna oproti původně avizovanému termínu dnešního vydání. Důvodem je chybně uveřejněný kupon v minulém týdnu a tedy možnost dát hlasovat i miminkům narozeným před koncem roku.⋌(red)

Nestihli jsme Vás vyfotit? Pošlete Vaši fotografii na petra.arnostova@denik.cz

POZOR! Tento hlasovací kupon najdete také ve středečním vydání Rychnovského deníku.

Zvolte nejroztomilejší miminko Rychnovského deníku. Každou sobotu je ve stránce s fotografiemi novorozenců vložen kupon, se jmény miminek.  Podruhé najdete kupon na straně servisu následující středu (v daném týdnu tak můžete hlasovat pouze pro čerstvě narozená miminka!).
Miminko, které bude mít na konci měsíce nejvíce hlasů, získá nově poukaz  na lekci takzvaného VANIČKOVÁNÍ ZDARMA pod vedením lektorky Petry Schlosserové. Toto cvičení či relaxování miminek ve vodě ve speciální vaně je novinkou, která se koná v rychnovském bazénu. Platnost poukazu je šest měsíců od předání výhry.  Výherce od nás také obdrží poukaz na 50 % SLEVU na kojenecké plavání v rychnovském nebo v dobrušském bazénu taktéž od lektorky Petry Schlosserové. Poukaz je platný osm měsíců od převzetí a na uplatnění se musíte domluvit s lektorkou.