Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: rychnovsky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Rychnovského deníku nebo na www.rychnovsky.denik.cz/miminka. Tam najdete i všechna miminka, která již v Rychnovském deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

JOSEF: Maminka Jozefa Tancošová z Kostelce nad Orlicí má radost z narození prvního syna Josefa, který přišel na svět 21. 3. ve 12.12 hodin (3,52 kg a 51 cm). Maminka dopředu věděla, že se jí narodí kluk.

BARBORKA GABČOVÁ: Rodiče Kristina Gabčová a Jan Gregor z Domašína mají radost z narození dcery Barbory, která přišla na svět 23. 3. v 8.54 hodin (3,22 kg). Tatínek byl více nervózní než maminka.

ONDRA: Rodiče Markéta a Radek Matějkovi z Kostelce nad Orlicí přivedli na svět syna Ondřeje, který se narodil 23. 3. ve 3.31 hodin (3,82 kg a 52 cm). Tatínek byl u porodu a zvládl to skvěle. Doma se na brášku těší Davídek.