Vážení rodiče,

díky vstřícnosti rychnovské porodnice vám na našich stránkách pravidelně přinášíme fotky nejmladších Rychnováků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnici a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: rychnovsky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Rychnovského deníku nebo na www.rychnovsky.denik.cz/miminka. Tam najdete i všechna miminka, která již v Rychnovském deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Rodiče se radují z výhry

Nejroztomilejším míminkem měsíce listopadu se stal Mareček Bárnet z Dobrušky. Výhru si prišli převzít maminka Jana a tatínek Jan se sestřičkou Karolínkou. Z plenek Huggies od společnosti Kimberly-Clark Jaroměř, která věnovala navíc ještě sadu plenek na plavání Little Swimmers, měli všichni velikou radost.

Nejroztomilejší miminko prosince je Lilian

Čtenáři Rychnovského deníku zvolili nejroztomilejším miminkem měsíce prosince Lilian Slánskou z Českého Meziříčí. Blahopřejeme k výhre a prosíme rodiče malé Lilian, aby kvůli předání výhry kontaktovali naši redakci na telefonním čísle 494 533 510.

Vyberte miminko měsíce

Zvolte nejroztomilejší miminko Rychnovského deníku. Každou sobotu je ve stránce s fotografiemi novorozenců vložen kupon se jmény miminek (v daném týdnu tak můžete hlasovat pouze pro
nově narozená miminka!).

Miminko, které bude mít na konci měsíce nejvíce hlasů, získá nově poukaz na rodinné focení ZDARMA v ateliéru Honza Ježdík – Photography v Opočně. Poukaz platí pro fotografování
dvou dospělých a maximálně tří dětí. Privést s sebou můžete i vašeho domácího mazlíčka.

Platnost poukazu je tři měsíce od předání výhry. Další dárky připravujeme!