VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Deset let Ewy Farne v kině

Rychnov nad Kněžnou - Dokument Ewa Farna 10 mapuje 10 let zpěvaččiny kariéry a také přípravy na jubilejní koncert.

Cena tepla v Rychnově za rok 2017 je nejnižší za poslední roky

Rychnov nad Kněžnou - Cena tepla v Rychnově bude nižší, než se předpokládalo. Původně měla cena za rok 2017 činit až 480 Kč/1GJ bez DPH.

Naše školka: Mateřská škola Klíček v Rychnově nad Kněžnou

Rychnovsko - Naše školka - projekt Moje první tablo: Když jsem šel poprvé do školky, byla ve mně malá dušička. Nevěděl jsem, jak to bez mámy a táty zvládnu. Dnes už bych se ale bez školky neobešel a chci, abyste všichni viděli, kam chodím a jaké tam mám kamarády!

Chtěl ukrást svítilnu za tři stovky, teď mu hrozí vězení

Rychnov nad Kněžnou - Svítilnu za tři stovky chtěl ukrást jednatřicetiletý muž v jednom rychnovském marketu. Schoval ji pod bundu, nakonec si na něj však posvítili policisté.

Rychnovský bazén loni využilo více než 120 tisíc návštěvníků

Rychnov nad Kněžnou - Rychnovským bazénem loni prošlo 123 713 běžných návštěvníků a stovky dalších plavců pod hlavičkou plavecké školy, plaveckých kroužků a závodů.

Na prvních zimních olympijských hrách závodil i Rychnovák Hák

Rychnov nad Kněžnou - Nejen olympionik Roman Šebrle a další sportovci známých jmen jsou původem z Rychnova. Zajímavostí je, že v tomto městě žil také František Hák, účastník olympijských her v roce 1924 v Chamonix, které byly později uváděných jako 1. olympijské zimní hry.

Pelclovo divadlo uvede Pankrác ´45

Rychnov nad Kněžnou - Konec léta roku 1945. V Tichomoří končí druhá světová válka, Evropa se začíná vypořádávat s jejími důsledky.

Porodnici akutně chybí lékaři

Rychnov nad Kněžnou - Nedostatek personálu v rychnovské porodnici ohrožuje její chod.

Zastupitelé řešili dotace i pozemky

Rychnov nad Kněžnou - Rekonstrukce atletických sportovišť, ale také dotace pro rychnovskou Kulturu či rozpočtové úpravy se řešily na pondělním zasedání zastupitelstva v Rychnově nad Kněžnou.

V nemocnici platí zákaz návštěv

Rychnov nad Kněžnou - V pátek 9. února vydalo vedení Oblastní nemocnice Náchod plošný zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů. Zákaz se také týká i nemocnice v Rychnově nad Kněžnou.

Rychnov bude investovat do sociální oblasti i kanalizace

Rychnov nad Kněžnou - Rychnov letos plánuje velké investice.

Na úřadě zavedli novinku, poplatky lze hradit kartou

Rychnov nad Kněžnou - S novinkou přišel rychnovský městský úřad. Nově se tu dají poplatky a další platby hradit kartou. Platební terminály jsou umístěny na hlavní pokladně v přízemí městského úřadu a na Oddělení dopravně správních agend - registr vozidel.

Návštěva poodhalila žákům školy svět nevidomých

Rychnov nad Kněžnou - Koncem ledna navštívila rychnovskou školu ZŠ Mozaika paní Renata Moravcová z Dobrušky, která je předsedkyní odbočky Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých v Dobrušce a v Rychnově a současně i předsedkyní celorepublikového Klubu držitelů vodicích psů.

OBRAZEM: Galavečer „Nejúspěšnější sportovec Rychnovska 2017“

Rychnov nad Kněžnou - Anketa začátkem února vyvrcholila slavnostním vyhlášením výsledků.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT