VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Porodnice v Rychnově bojuje o záchranu

Rychnov nad Kněžnou - Kvůli nedostatku personálu hrozí konec oddělení. Špitál však jedná s novými lékaři.

Naše školka: Mateřská škola Sluníčko v Rychnově nad Kněžnou

Rychnovsko - Naše školka - projekt Moje první tablo: Když jsem šel poprvé do školky, byla ve mně malá dušička. Nevěděl jsem, jak to bez mámy a táty zvládnu. Dnes už bych se ale bez školky neobešel a chci, abyste všichni viděli, kam chodím a jaké tam mám kamarády!

Benefiční večer podpoří vznik nového multifunkčního centra

Rychnov nad Kněžnou - Ve středu 14. března od 19 hodin proběhne ve velkém sále Společenského centra v Rychnově nad Kněžnou benefiční večer.

Déčko na plese rozdá ocenění

Rychnov nad Kněžnou - Již desátým rokem zve rychnovské Déčko - Dům dětí a mládeže své dobrovolníky, externisty a partnery na slavnostní předávání cen Déčka, které je vyjádřením poděkování za jejich práci v oblasti volnočasových aktivit dětí a mládeže.

Rychnov bude hostit halovou fotbalovou show

Rychnov nad Kněžnou - První březnovou sobotu se v Rychnově nad Kněžnou uskuteční II. ročník halového fotbalového turnaje starších přípravek General Junior Cup - Masters team.

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Rychnovsko - Vážení rodiče, díky vstřícnosti rychnovské porodnice vám přinášíme fotky nejmladších Rychnováků. Každý týden náš fotograf fotí nově narozená miminka.

Vedení kraje řešilo se senátorem nejbližší budoucnost nemocnice

Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové - Na začátku pracovního týdne jednalo vedení Královéhradeckého kraje se senátorem Miroslavem Antlem. A to nejen o plánované stamilionové investici do rychnovské nemocnice, ale i o celkové situaci a aktuálním problematickém tématu - nedostatku personálu.

Naše školka: Mateřská škola Čtyřlístek v Rychnově nad Kněžnou

Rychnovsko - Naše školka - projekt Moje první tablo: Když jsem šel poprvé do školky, byla ve mně malá dušička. Nevěděl jsem, jak to bez mámy a táty zvládnu. Dnes už bych se ale bez školky neobešel a chci, abyste všichni viděli, kam chodím a jaké tam mám kamarády!

Švankmajerův Hmyz uvidíte v kině

Rychnov nad Kněžnou - Hmyz. Tak se jmenuje nový film surrealistického režiséra Jana Švankmajera. Rychnovské kino ho uvede v úterý od 19.30 hodin.

Rychnovská porodnice v ohrožení, chybí lékaři

Rychnov nad Kněžnou - Krajním řešením je, že si rychnovské rodičky přeberou ostatní nemocnice v kraji. Vedení nemocnice proti tomuto kroku bojuje, podle primáře porodnice však málo.

Rychnovské muzeum a jeho pobočky mají nové logo

Rychnovsko - Muzeum a galerie Orlických hor sjednotilo všechna svá pracoviště pod jedno nové logo. Během let došlo nejen ke změnám log či názvu muzea, ale i celé struktury organizace. Proto s rokem 2018 přišlo zcela nové logo a jednotná grafika instituce.

Vláda výstavbu rychnovské nemocnice neohrožuje

Rychnov nad Kněžnou - Tak by se dal stručně shrnout výsledek jednání premiéra vlády České republiky Andreje Babiše se senátorem za Rychnovsko Miroslavem Antlem a starostou města Rychnov nad Kněžnou Janem Skořepou, které se uskutečnilo 15. února na Úřadu vlády ČR.

Holki přijedou do Rychnova

Rychnov nad Kněžnou - Dříve je poslouchaly mladší ročníky, dnes se však na pódia vrací po letech a jejich posluchači jsou také starší.

Nová autobusová linka propojila Rychnovsko s jižní Moravou

Rychnovsko - I severní část Podorlicka má spojení s jižní Moravou. Zatímco lidé z Orlickoústecka využívají bohaté vlakové spojení, ti ze severu to dosud měli složité. To se ale změnilo a od 10. prosince byl přidán autobus z Rychnova nad Kněžnou, který každý den jezdí do jihomoravské metropole.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT