Tentokrát odstartovala již ve čtvrtek a trvala až do nedělního odpoledne.
Během čtyř dnů zavítalo na častolovické výstaviště celkem 14 586 návštěvníků.

Příchozí mohli v Častolovicích zhlédnout například jiřiny, begonie, lilie, chryzantémy, fialky, kaktusy a sukulenty. Na výstavě nechyběla ani zelenina a ovoce, celkem zde bylo vystaveno 755 misek ovoce a zeleniny. Zahrádkáři a kutilové si mohli v Častolovicích zakoupit nářadí a pomůcky.
Na Zahradě východních Čech vystavovali včelaři, chovatelé drobného zvířectva a okrasných ptáků, myslivci a své místo tu měli také aranžéři. Bylo zde opravdu na co koukat, kromě pestrobarevné škály květin zde mohli návštěvníci vidět také tekoucí potok, vodotrysky a vodní kaskády.
Na přípravě a ukončení výstavy pracovalo celkem 52 zahrádkářů a jejich rodinných příslušníků. Každý den bylo na výstavě k dispozici 38 pořadatelů. Praktické přípravy před výstavou trvaly 21 dnů.

Uklizení po výstavě a uložení věcí do skladu zabere také alespoň pět dnů. Výstavní plocha zabrala přes 3 000 metrů čtverečních a prodejní plocha přes 2 500 metrů čtverečních.
Sešli se zde kromě častolovických zahrádkářů například i velkopěstitelé ovoce a zeleniny, školy a výzkumné ovocnářské ústavy.

Josef Helmich, star