„Přiznávám se, že kromě zábavy jsme proseděl hodiny u internetu a posílal si hlasy, ale to by určitě udělal každý, kdo by byl na mém místě. Když jsem se totiž v sobotu ráno vrátil z jednoho z rychnovských podniků, poslal jsem si asi osmdesát hlasů a sledoval jsem, kde narostou. Přišly právě k prvnímu vlevo,“ svěřil se zaměstnanec kvasinské automobilky, podle kterého není ve vile žádná výrazná osoba a navíc tam prý potřebují vůdce. „Většinou to jsou nesamostatné děti. Já se od patnácti let starám sám o sebe, takže s tím nemám problém. Rád se jich ujmu. Juli potřebuje tátu a Dominik psychiatra,“ zavtipkoval.

„Beru si všechno, jako předtím, kromě kožené bundy, kterou jsem zapomněl při návratu v autobuse. Když se dostanu do vily, tak z ní vylezu až nakonec,“ posílil si Lev sebevědomí a po krátkém posezení na rychnovském Starém náměstí se vrhl do „reality“.

 

 

PONDĚLNÍ DOVOLBA

Nenávist a zloba, to jsou slova, které nejlépe vystihují atmosféru ve Vile. Vítěze včerejší Dovolby nečeká rozhodně nic příjemného. Diváci se rozhodovali se mezi Honzou Pauknerem, Olinem Blažkem a Martinem Lvem.

Vítězem se nakonec stal Honza Paukner, který získal 24 789 hlasů a stal se tak Novým hrdinou. Ten se ve studiu přiznal, že si vítězství moc nepřál, protože je čerstvě zamilovaný, ale je to hra a chce bojovat. „Přítelkyně počká, věřím jí,“ zněla jeho poslední slova na svobodě. Poté ho čekal už jen vstup dveří Vily VyVolených. Martin získal 24 659 hlasů a Olin 19 123 hlasů.

Zdroj: www.vyvoleni.centrum.cz