Jediným cílem Martina Leva z Rychnova je dostat se do vily Vyvolených.


Rychnovský vyvolený bude pod přezdívkou Tygr bojovat o hlasy občanů, kteří mu pomohou dostat se přímo až do vily a splnit si sen získat 11 milionů. Jak sám říká, do finále se dostal úplně jednoduše. „Nejprve jsem se před porotou prezentoval takový, jaký jsem. Nic jsem nepředváděl. V dalším kole jsem autorovi této reality show musel říci, že chci s jeho ženou mít dítě. Potom jsem ho urazil, když jsem mu řekl, že je strašně ošklivý,“ vypráví své zážitky Martin Lev, který se tímto rozloučil i se svým soukromým životem. „Před soutěží jsem musel vyplnit hodně podrobný dotazník. Chtěli o mně vědět úplně všechno. Od rodičů počínaje, mou sexuální orientací konče. Poznali tím celou moji rodinu, manželku a děti,“ vzpomíná vyvolený.

Poté co byl porotou vybrán mezi posledních 60 soutěžících, kteří se utkají každý večer o přízeň diváků, natočil takzvaný medailonek. Tím má diváky zaujmout. Pracuje v kvasinské automobilce a od toho vše začalo. V televizní upoutávce se měl prezentovat jako opravář aut. „Společně s kamarádem z Rokytnice jsme předváděli, jak opravujeme staré auto, když v tom režisér spatřil opodál zaparkovaný traktor. To, že ho musím řídit , jsem mu již nevymluvil,“ prozrazuje zážitky. Diváci proto uvidí, jak jede s rodinou na výlet traktorem, i když to s jeho prací vůbec nesouvisí.

Jak však dodává, perlička celého dne spočívala v tom, když musel „jako spadnout“ ze starého kola do rybníka. „Když jsem do něho skákal po několikáté a režisérovi se to stále nezdálo dost dobré, začala mně docházet trpělivost. Nakonec jsme skončili u kamaráda, který opékal prase,“ dodává.

 

Co se do tištěného vydání nevešlo:

 

Martin Lev zRychnova se účastnil výběrového řízení do reality Vyvolení 3 vPraze. Jak Deníku prozradil před výběrovou porotou stál spolu se známým pornohercem Robertem Rosenbergem a zpěvákem Martinem Kociánem ze skupiny Lunetic. „Jednou zpodmínek postupu do dalšího kola bylo i to, že jsem se musel před porotou svléknout. Důvodem bylo, aby porotci viděli případná tetování, která by na televizních obrazovkách nemohla být publikována,“ uvedl Martin Lev. A jak se na jeho touhu dostat se do vily dívá jeho manželka Petra Levová? „Je zásadně proti. Nechce abych tam šel. Fandit mi ale jistě bude, stejně jako moji kamarádi,“ odpověděl ihned Martin Lev.