Častolovický zámek chystá Hradozámeckou noc

V Častolovicích v sobotu 31. srpna: Tradiční Hradozámecká noc na zámku v Častolovicích se uskuteční v sobotu 31. srpna. Uvedl to zámek na svých webových stránkách. Program začne v sedm hodin večer a potrvá až do půlnoci. Správa zámku připravila pro všechny zájemce například netradiční prohlídky historické expozice, které návštěvníkům výjimečně odtajní i jinak skrytá zákoutí. Častolovický zámek se ukáže v plné parádě svého nočního osvětlení. Kromě prohlídek zámku nabídne Hradozámecká noc také posezení v kavárně s restaurací až do jedné hodiny po půlnoci a od 20 do 22 hodin také komorní vystoupení jazzové zpěvačky Jany Švenkové.

Pavel Matuška v Galerii Kinský

V Kostelci nad Orlicí do 20. října: Výstava kresleného, malovaného a vyřezávaného humoru Pavla Matušky se koná v Galerii Kinský na Novém zámku v Kostelci nad Orlicí. Má název Usmívání a k vidění je do 20. října.

Posílejte své příspěvky do rubriky U nás doma
Rychnovský deník, to není jen zpravodajství. Se vznikem týdeníku Rychnovský týden se do novin vrátila oblíbená čtenářská rubrika U nás doma, kterou zaplňují příspěvky od vás, čtenářů z našeho regionu.
Pište nám o věcech, které vám udělaly radost, sledujte, co se u vás děje, posílejte perličky z akcí, výletů i ze svého života. Fotíte? Pak neváhejte a podělte se o své „fotoúlovky“. Své příspěvky můžete zasílat na e-mailovou adresu: pavla.horynova@denik.cz.