„Místo vstupenky si koupíte piknikový koš, který si pak můžete vychutnat v jedinečném prostředí Nového zámku rodu Kinských,“ lákají na akci organizátoři, kteří dodávají, že Toniova zámecká kavárna vám nabídne piknikové koše ve třech cenových kategoriích. Koš je určený pro dva, maximálně pro rodinu s dětmi. Přinesete si jen vlastní deku a výjimečný zážitek může začít.

Ve čtvrtek 11. června bude kino promítat Yesterday, v pátek 12. června uvidí zájemci Poslední aristokratku a sobota 13. června bude patřit filmu Jumanji: Další level.

„Veškeré informace naleznete na internetu. „Piknikové koše/vstupenky budeme prodávat prostřednictvím sítě Ticketportal. Sledujte naši událost na FB, aby Vám nic neuteklo,“ doplňují organizátoři.

Putovní festival Proti proudu

Putovní festival plný dobrého jídla, pití a zábavy na krásných místech proti proudu řeky Orlice. Událost bude zahájena v sobotu 6. června v 15 hodin v areálu Vodárny Kostelec nad Orlicí ku příležitosti oslav Dne dětí a skončí kolem osmé hodiny večerní.

10. ročník Dolského bike cupu

Dětské závody pro všechny od jakéhokoli věku, kdy umí jet na koloběžce, odrážedle, kole s kolečky i bez. Událost pořádá Sbor dobrovolných hasičů Dobruška - Doly v neděli 7. června a závodit se bude od 15 do 18 hodin.