Převládala bílá, růžová a fialová – svatební klasika. Fotografka a aranžérka Michaela Kašparová tu pořádala „Svatební party nanečisto".
Svatbami se Kašparová zabývá již dlouho. Jak řekla Deníku, jejím snem je provozování internetových stránek, kde by vdavekchtiví návštěvníci našli kompletní nabídku dodavatelů pro jejich svatbu – prostě vše na jednom místě.

„Chci nabídnout přehlednou databázi, kde si každý najde ke svatbě to, co potřebuje. Mou vlastní službou pak bude tvorba celého svatebního konceptu. Zaměřuji se zejména na lokální dodavatele, které tím chci i podpořit. Myslím si, že v našem regionu je spoustu šikovných lidí, kteří by měli být více vidět," říká Kašparová.

A rčení, že myšlenka plodí myšlenku, se u mladé organizátorky potvrdilo. Práce na jejích internetových stránkách a oslovování dodavatelů ji přivedly na nápad odstartovat všechno naživo. Přivést co nejvíce dodavatelů na jedno místo, kde by vystavili, co umí – v obchodním domě v Rychnově.
„Jsem úplně na začátku, celá akce je v podstatě tak nějak na zkoušku. Ale nápad se v mém okolí chytl a mnozí z něj byli nadšení. A proto tu dnes stojíme a povídáme si," pokračuje Kašparová.

Příprava zabrala pořadatelce s přestávkami necelý rok a rozhodně se neobešla bez komplikací – domlouvání s pronajímatelem prostoru a shánění dodavatelů, z nichž někteří na poslední chvíli odřekli.

„Byla jsem mile překvapená, jaká byla hojná účast ze strany návštěvníků. Propagace totiž byla skoro nulová, pouze na sociální sítí. Přestože se vyskytly nějaké nepříjemnosti, tak jsem ráda za zpětnou vazbu, bez které se člověk neposune. Jsem si vědoma, co vše zlepšit a stále si říkám, kdo nic nezkusí, nic nezkazí. Chtěla bych moc poděkovat všem, co mi pomohli, a vystavovatelům, kteří přijeli a měli opravdu krásné stánečky. A především návštěvníkům, kteří vážili cestu do Kněžny," shrnuje po ukončení svatební výstavy Michaela Kašparová.

Na první ročník svatebního veletrhu v Rychnově dorazilo během pátečního podvečera okolo dvou set lidí. Lákadlem bylo hlavně vyhlášení soutěže, která probíhala s předstihem na sociální síti a také tombola plná pěkných výher. Ceny darovali jednotliví přítomní dodavatelé.
V pořádání výstavy by chtěla Kašparová pokračovat a udělat z této akce každoroční tradici. Do budoucna by se jí líbil přesun do vhodnějších prostor, kde by

bylo možné zajistit větší komfort pro návštěvníky i vystavovatele.
Jak sama říká, kritiku přijímá Kašparová s pokorou, sama ví, že velkým zavedeným veletrhům se zatím nevyrovná. Ale má na čem stavět.