Asi o půl deváté vystoupily se svým prvním představením ženy z taneční skupily KALLISTA z Třebechovic pod Orebem, které předvedly ukázky tanců v klasickém orientálním stylu v moderním pojetí.
Po druhé zatančily přibližně v deset hodin a odměnou jim byl zasloužený potlesk. Kombinace jejich tance s křídly a barevných světel byla příjemným zážitkem pro všechny hosty.
Dalším programem byla půlnoční soutěž o vybrané TOP ceny, jako byla např. televize, stavební kolečko, muflonka, mixér a další. Následně měli všichni možnost zavzpomínat na hity 80. let při malé půlnoční diskotéce, kterou zajistila skupina HAPALÁCI.

Po zbývající večer již hrála hudební skupina RUBIKON.
Kromě zábavy byla samozřejmě připravena i nabídka domácí kuchyně. Pro občany okolních obcí byl zajištěn svozový autobus, který návštěvníky ve dvou časech nejen přivezl, ale také odvezl zpět domů.

Počasí v posledních dnech bylo sice mrazivější než jsme byli tuto zimu zvyklí, ale prostředí Kulturního sálu bylo příjemně vyhřáté a hostům se domů vůbec nechtělo.
Závěr večera se nakonec protáhl až do časných ranních hodin. Úderem třetí hodiny dohrála poslední písnička a připravený autobus mohl odvézt poslední hosty domů.
Celý program by se nemohl samozřejmě konat bez podpory pořádajících obcí, sponzorů a všech dobrovolníků, kteří věnovali svůj volný čas přípravám tohoto plesu. Všem tímto děkujeme za jejich pomoc a podporu.

Petr Kubíček, starosta Bolehoště