Dobruška - Kulturní dům pořádá dnes (úterý) od 18 hodin slavnostní večer u příležitosti 80. narozenin Miroslava Drašnera, dlouholetého ředitele Základní umělecké školy (tehdejší LŠU) v Dobrušce, který se podílel a dodnes podílí na kulturním rozvoji města. V programu účinkuje Ženský pěvecký sbor Vlasta Dobruška a hosté. Vstupné je dobrovolné.

Dobruška - Maturitní ples pořádá zítra (středa) od 20.00 hodin Střední škola – Podorlické vzdělávací centrum v Dobrušce. K tanci a poslechu hraje skupina Tropik Nebude chybět bohatá tombola. Zamluvení a předprodej vstupenek na sekretariátu školy.

Tutleky - Obecní montérkový bál pořádá tento pátek od 20 hodin obce Tutleky. Pořadatelé uvítají jakékoliv pracovní, ale i společenské oblečení. Povzbuzují návštěvníky, že fantazii se meze nekladou. K tanci i poslechu zahraje skupina Combi, na účastníky plesu čeká bohatá tombola, jejíž hlavní cenou bude fotoaparát.

Dobruška - 1. Dolský hasičský bál pořádá dobrušský Sbor dobrovolných hasičů – Doly tento pátek od 19.00 hodin. K tanci a poslechu hraje skupina Stará parta, nechybí tombola, o předtančení se postará Taneční soubor Stars.

Rychnov nad Kněžnou - Na Ples zahrádkářů zve zájemce, své členy a příznivce výbor Českého svazu zahrádkářů z Rychnova n. K. Ples se koná tuto sobotu ve všech sálech rychnovského Společenského centra. Zahájení bude ve 20 hodin. O hudební produkci se postará kapela Strejci, nebude chybět diskotéka hudby od 60. let po současnost. Tanečníci se mohou těšit také na tombolu. Vstupenky s místenkou jsou v předprodeji ve středu od 8 do 12 a od 14 do 16 hodin v Domě zahrádkářů na Poláčkově náměstí.