Třídenní doprovodný program zahrnoval letní kino, taneční i hudební vystoupení a program pro děti. Hlavním festivalovým dnem byla sobota, kdy mohli návštěvníci v krásném přírodním prostředí na prostranství u Tyršovy rozhledny vidět pohádky, účastnit se soutěží a her pro děti, shlédnout několik divadelních, loutkových i žonglérských představení amatérských i profesionálních souborů.

Divadelní část vygradovala skvělou klauniádou Don Quijote de la Ancha brněnského Divadla klauniky. Sobotní večer už tradičně patřil živé hudbě, hlavní hvězdou večera byla skupina Fleret se stále energickou Jarmilou Šulákovou. Jejich vystoupení, výjimečné mimo jiné tím, že bylo odehráno bez bicích, strhlo posluchače ke zpěvu i tanci. Po celý den byl dětem i jejich rodičům k dispozici tzv. dětský stan plný her a zábavy.

I přes sobotní velmi nepříznivé chladné a deštivé počasí festival navštívilo velké množství diváků. Organizátoři byli stejně jako v loňském roce na déšť připraveni, diváci se tak mohli schovat ve velkých stanech. Program festivalu (včetně doprovodného) vidělo více než 1 300 návštěvníků.