Na koncertě skupiny Oboroh a Jamese Harriese v Rychnově nad Kněžnou se bavil i doktor Suk z Ordinace v růžové zahradě, herec Josef Pejchal.

Původně jazzový muzikant britského původu zůstal před devíti lety v České republice a od hraní s kapelou přešel na sólovou dráhu kytaristy a zpěváka. V Rychnově udivil a nadchl posluchače svým hlasem a jeho rozsahem. Neméně pak skvělou češtinou a smyslem pro humor. Neustále těkající muzikant pak vyjádřil nadšení z celé republiky i z vystoupení samotného. „Je to tady báječný. Všechno,“ prohodil.

Tradičně skvělá byla „folková“ verze Oborohu. Klávesista Roman Dostál, který se poprvé s Harriesem kontaktoval, byl s koncertem spokojen. „Myslím, že zpívá úžasně. Sice mě mrzí, že nedošlo na společnou skladbu, ale co není, může být jindy,“ konstatoval s tím, že se uvažovalo o společném oblíbenci – Bobu Dylanovi.

Na koncertě se bavil i dlouholetý fanoušek Oborohu, dr. Suk z Ordinace v růžové zahradě, herec Josef Pejchal: „Na Oboroh už jezdím dlouhá léta, je to moje krevní skupina.“