V Přepychách se nebojíme

Přepychy - Kdo si chce zpestřit sobotní pozdní odpoledne, může vyrazit do Přepych. Od 17 hodin na tamním fotbalovém hřišti začne zábavný program V Přepychách se nebojíme. Nezapomeňte vzít s sebou hrneček na čaj a dobrou náladu. (kja)

Přijďte Na stojáka do kvasinského kulturního domu

Kvasiny - Více než hodinové vystoupení vybraných komiků ze známého pořadu Na Stojáka plné zábavných výstupů s následnou autogramiádou a společným focením se uskuteční 3. listopadu v Kulturním domě Kvasiny. Program začne v 19 hodin. Vstup je zdarma.

Rychnovské kino uvede filmovou novinku Toman

Rychnov nad Kněžnou - Filmové drama režiséra a producenta Ondřeje Trojana o vzestupu a pádu na pozadí doby, která dodnes ovlivňuje naše životy, diváci zhlédnou 3. listopadu od 19.30 v rychnovském kině. K vidění bude neuvěřitelný a pravdivý příběh rozporuplné osoby Zdeňka Tomana, šéfa zahraniční rozvědky, který významně ovlivnil vývoj v poválečném Československu, bezskrupulózního obchodníka s obrovskou mocí a zásadním úkolem - sehnat peníze, které komunistům vyhrají volby. Režisér Ondřej Trojan přináší na plátno nejen napínavý thriller, ale i co nejvěrnější dobovou rekonstrukci skutečných událostí opírající se o archivní a očitá svědectví.