Pořádá jej Produkční umělecká agentura FAR v Hradci Králové ve středu 12. prosince od 19 hodin (vstup od 17.30 hodin) v královéhradeckém Domě kultury Střelnice v rámci Mydlovary Tour 2007. Kapela, která svými texty odkojila již několik generací, představuje na turné písně ze zbrusu nového alba Mydlovary.


Kmotrou alba se stala mistryně světa a česká rekordmanka v hodu oštěpem Barbora Špotáková. „Já vždycky stojím v první řadě! Tady to dneska musí lítat. Přeji albu, ať za dva měsíce všichni známe všechny písničky,“ zařvala atletka k davu v sále hostince v jihočeských Mydlovarech. Špotáková se přitom netají velkým fandovstvím kapele Lou Fanánka Hagena.


„Nezapomeňte na hojnou účast a naučte se písně z nového alba Mydlovary, které se krásně prodává, a tak doufáme, že během závěrečného koncertu v pražské T-Mobile Areně budeme moci společně zapít platinovou desku,“ vzkazují muzikanti…

Pokud chcete jít na hradecký koncert Tří sester,

stačí co nejrychleji zavolat na naši bezplatnou zelenou linku předplatitelů 800 226 622,

která je vám k dispozici každý všední den od 8 do 15.30 hodin.Objednejte si jednodenní čtvrtletní předplatné a získáte dva lístky zdarma.