Kontrolní otázka: Co tak asi mohl pít zpěvák Marek Ztracený na Pernštejnských slavnostech, které se konaly v pátek v areálu Pardubického pivovaru? Samozřejmě pivo!

Bylo mu moc dobře

„Pocházím z Plzeňského kraje, kde jsme všichni na pivo naučení. Proto i já rád ochutnávám různá piva. Musím říct, že to pardubické mě skutečně příjemně překvapilo. Když jsem jich několik vypil, bylo mi po nich moc dobře," smál se Marek Ztracený.
„Jsme rádi, že jsme si Pernštejnských slavnostech mohli zahrát. Nemáme sice žádná vyhraněná oblíbená místa nebo prostory, ale je pravdou, že teď jsme si hodně navykli na atmosféru letních venkovních akcí," svěřil se zpěvák.
„Máme za sebou hodně hraní na festivalech, které jsme si užívali. Objevuje se tam spousta lidí a můžeme na nich získat i další fanoušky. Ale ve finále je nám v podstatě jedno, kde hrajeme. Spíše než o prostorách je to o atmosféře a publiku, které na akci přijde," pokračoval Marek Ztracený.

Ten má prý teď takové množství koncertů, že už se tak trochu těší i na odpočinek. „K naší poslední desce V opilosti jsme odjeli snad přes sto koncertů. V tomto pekelném tempu budeme pokračovat až do konce roku. Pak nás čeká volno. Od ledna příštího roku na chvíli usneme zimním spánkem a zase se probudíme někdy v březnu," podotkla  hvězda slavností v pivovaru.

Nasadí nový singl

„Do rádií chceme nasadit nový singl. Už ho máme hotový, ale je nám jasné, že to u posluchačů nebude mít jednoduché. Přece jen naše předchozí pecka Sex s ex byla možná až příliš velkým hitem," dodal zpěvák, který zároveň koketuje s myšlenkou, že by se na jaře příštího roku vydal na komornější koncertní šňůru.
„Mohlo by jít o akustické turné, jakýsi návrat k začátkům, kdy jsem hrával na piano po barech," uzavřel.