Tradiční kostelecká pouť

SK Klackaři pořádají od pátku 13. dubna do neděle 15. dubna tradiční kosteleckou pouť. Na Palackého náměstí se můžete povozit na atrakcích, dát si něco dobrého nebo si koupit něco na památku.

Kouzelná školka

Vezměte své děti v sobotu 14. dubna od 14.30 hodin do Společenského centra v Dobrušce na představení Michala Nesvadby - Michal k snídani. Představení zábavnou formou působí na fantazii dětí a tu pak rozvíjí při nápadech a vynálezech, které pro děti Michal vymýšlí. Užijete si zábavné a poučné představení zároveň. Vstupné je 195 korun.

Koncert v synagoze

Sobota 14. dubna bude v Rychnově nad Kněžnou patřit koncertu Hradeckého komorního tucteta a Carmině Alta RK. Koncert se koná od 19 hodin v Synagoze v Rychnově nad Kněžnou. Vstupné činí 80 korun.

Farmářské trhy

Dubnové zámecké nedělní farmářské trhy se budou odehrávat v jarních barvách, jarních vůních a v jarním duchu. Kytičky, sazenice, dekorace, dobroty, zelenina, ovoce… a k tomu mláďátka v Babiččině dvorečku, Rok na vsi v Muzeu přírodovědy, lahodná káva a prohlídky. zámeckých interiérů. Na to všechno se můžete těšit v neděli 15. dubna od 9 do 15 hodin. Povolen vstup se zvířaty Akce je vhodná pro děti.