Divadlo v DDM

Dům dětí a mládeže Sluníčko v Týništi nad Orlicí v pátek 16. března od 17 do 18:30 hodin uvede představení DS Poškoláci. Espressologie a DS Poškoláci: Žárovky - O holčičce s náhradní hlavou. Program doplní repríza hry Pomsta bohů. Přijďte se pobavit s Poškoláky do Kulturního domu. Vstupné činí 50 korun.

Ples města Opočna

Na plese města Opočna vystoupí v pátek 16. března mažoretky Colloredo Opočno, zpěvák Jan Kalousek, muzikáloví herci s muzikálem Mamma Mia a písněmi skupiny Abba. K tanci zahraje v Kodymově domě skupina Pokrok. Ples začíná v 19 hodin.

Tomb Raider v Dobrušce

V pátek 16. března můžete zajít v Dobrušce do kina. Od 20:00 dávají ve Společenském centru - Kino 70 film Tomb Raider. Laře Croft (Alicia Vikander) je 21 let a právě zdědila obrovské obchodní impérium. Její otec, bohatý šlechtic a známý dobrodruh lord Richard Croft (Dominic West), zmizel beze stopy před sedmi lety, když byla ještě dítě. Od té doby se dívka marně snaží najít smysl svého života. Když si přečte záhadný vzkaz, který jí otec zanechal, rozhodne se opustit Londýn a vyrazit do neznáma, aby přišla na to, co se jejímu otci doopravdy stalo.