Večer tanečních filmů

Právě dnes od 18.00 hodin: Jedinečný výběr krátkých tanečních filmů, v nichž se vypráví, tančí, létá a sklízejí se olivy. Ve Společenském centru v Rychnově nad Kněžnou se bude promítat 12 krátkých snímků. Představí se v nich žánr dance for camera, taneční dokument nebo fenomenální spojení tance a reklamy. Vstupné 50 Kč.

Bachovy esence

Městská knihovna v Dobrušce: Seznamte se s Bachovými květovými esencemi a jejich vlivem na zdraví. Mgr. Kateřina Štíchová představí jejich využití v praxi v úterý 23. ledna od 18:00. Vstupné je zdarma.

Film Masaryk

Středa 24. ledna od 8.15 hodin: V SK Rabštejn se bude promítat film Masaryk, který byl natočen v roce 2016. Film pojednává o synovi československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Dramatický příběh o bohémovi, který miloval ženy, hudbu a velká gesta, vám přiblíží např. Karel Roden, Oldřich Kaiser, Emília Vášáryová nebo Eva Herzigová.

Tibetské mísy

Středa 24. ledna od 18.00 hodin: Setkání s tibetskými mísami a zvonkohrami proběhne v SK Rabštejn v Kostelci nad Orlicí. Pocítíte na vlastní kůži blahodárné účinky vibrací. Součástí tohoto pozdního odpoledne bude meditační koncert, který dokáže harmonizovat energie těla i duše, podle potřeby každého jednotlivce. Vstupné je 100 Kč.

Taneční soutěž

O Kryštofa a Kryštůfka: Taneční soutěž ve společenském tanci pro všechny věkové kategorie proběhne ve Společenském centru v Rychnově nad Kněžnou. V sobotu 27. ledna se bude soutěžit v standardních a latinsko-amerických tancích.