Podzimní výlet do zoo

Celodenní výlet do Zoo ve Dvoře Králové pořádá DDM Týniště nad Orlicí. ZOO je v těchto dnech vyzdobená v halloweenském hávu a připraven je i program se Zoolektorem. Cena pro členy Turisťáku je 270 Kč, pro ostatní 320 Kč. Výlet se koná ve čtvrtek 26. října od 7.30 do 17.30 hodin.

Přijď do skautu

Pátek 27. října v Kostelci nad Orlicí: Vezměte své děti a přijďte se podívat od 16 do 18 hodin na schůzku skautské základny v Lomu. Probíhá zde nábor nových skautů. Uslyšíte zde, co skautství obnáší. Nábor se týká dětí od 1. třídy ZŠ.

Strašidlácké hrátky

DDM Týniště nad Orlicí: V pátek 27. října si od 8 do 15 hodin můžou děti užít prázdninový den ve Sluníčku v Týništi nad Orlicí. Připraven je hravý, výtvarný a sportovní program se strašidelnou tématikou. Cena je 130 Kč včetně oběda.

Divadlo na Rabštejně

První divadelní představení nové sezóny se ve Sdruženém Klubu Rabštejn odehraje v pátek 27. října od 19 hodin. V Kostelci nad Orlicí vystoupí Janana Bočanová, Olga Želenská a další ve hře Klíče na neděli. Komedie pojednává o setkání dvou manželských párů na nevydařeném mejdanu. Všichni naráží na svou vlastní nespokojenost a stereotyp v manželském soužití.

Týnišťská desítka

Milovníci běhu se mohou vydat na 26. ročník Týnišťské desítky, která je součástí Iscarex cupu a Velké ceny Východních Čech. Sraz je v sobotu 28. října u Tělocvičny U Dubu. Akce se koná od 9 do 12 hodin.