Jazz, rock, blues a folk

V Rychnově nad Kněžnou se koná podvečer se dvěma zajímavými hudebníky, Benem Holderem (housle, zpěv) a Petrem Benešem (piáno). Ben Holder je jedním z nejnadanějších mladých jazzových hudebníků ve Velké Británii. V duu s českým pianistou Petrem Benešem bude Ben Holder hrát především americké klasické jazzové standardy ve vlastních aranžích a úpravách. Akce se koná ve Společenském centru ve středu 27. září.

Tip na herní maraton

Svatováclavský noční herní maraton: Akce pro druhostupňáky a středoškoláky, kteří si mohou zahrát společné, aktivní, deskové, logické, sportovní i recesní hry. Večer se tentokrát prodlužuje do rána. Spaní je povoleno. Přihlášky a bližší informace v DDM. Herní maraton začíná v DDM v Týništi nad Orlicí ve středu 27. září od 19 hod. (končí následující den v 10 hodin).

Energické tibetské mísy

Ve středu 27. září 2017 se koná v salónku na Rabštejně setkání s tibetskými mísami a zvonkohrami. Pocítíte na vlastní kůži blahodárné účinky vibrací těchto tradičních tibetských nástrojů. Součástí tohoto pozdního odpoledne bude meditační koncert, který dokáže harmonizovat energie těla iduše, podle potřeby každého jednotlivce. Vstupné je 70 Kč.