Všechno dohromady slibuje vydařený jazzový večer v Dobrušce, který bude pokračováním již tříleté tradice. Petra Vlková a Band vystoupí v Kulturním domě v Dobrušce už zítra od 19.30 hodin.

Pokud si zvolíte její společnost, udělá na vás tato mladá dáma určitě velký dojem hlasem, muzikálností, svou přirozeností a celkovým vystupováním. Emoce a hloubka na straně jedné a jako jejich protipól styl, elegance a čistota projevu.

Dalšími členy Bandu jsou Ondřej Kabrna (piano), Eva Holická (baskytara) a Filip Jeníček (bicí). Jejich profesionální výkony a především interpretační svoboda jsou zárukou neopakovatelného diváckého zážitku, kdy každé vystoupení je originálem.

„Na pořadu večera bude hudba, která se stylově pohybuje mezi jazzem, kultivovaným popem a soulem. V repertoáru má Petra jak vlastní skladby, tak jazzové standardy a také klasické a známé popové písně (například Beatles aj.), které se ale vždy snaží se svými hudebníky uchopit po svém,“ zve vedoucí Kulturního zařízení Václav Verner.

Kromě kvalitních interpretů, které máme díky jazzovým večerům možnost poznat, se tyto večery vyznačují ještě dalším „příjemnem“. Jak jinak nazvat atmosféru, kterou se pořadatelům podařilo už tradičně vytvořit: stolová úprava, intimní osvětlení, široká nabídka vína a dalších nápojů, které člověk může popíjet při poslechu.

Přenést se tak ze všedních dnů do večera dýchajícího jazzovými kluby proč ne. Kulturní dům v Dobrušce vám tento zážitek přinese už zítra v 19.30, vstupenky se prodávají na místě od 19 hodin.

(dm)