„Pro mě nesmírně muzikantsky a lidsky úžasná osobnost. Prošel jsem s ním kus cesty, která mě nepopiratelně obrovsky obohatila, a na roky v Blue Effectu prostě nikdy zapomenout nedokážu," řekl muzikant, který ve chvíli, kdy Radim Hladík nečekaně z jeho života zase vystoupil, musí hledat nové cesty.

„Plánuji, že se můj další profesní život bude ubírat čtyřmi cestami. V současné chvíli jsem se vydal na sólovou dráhu, natáčím CD v produkci Dana Frimla a začínám hrát svá sólová vystoupení s akustickou kytarou. Vystoupím třeba v dubnu v kosteleckém zámku. Druhou by měl být návrat Walk Choc Ice – zatím jsou na letošek z časových důvodů naplánovány jen čtyři koncerty. Především k našemu pětadvacátému výročí. Třetí cestou je můj vlastní radiový pořad Backstage na internetovém rádiu Nananuk.cz, kde představuji známé hudební osobnosti, a také s nimi během pořadu hraju naživo tři písničky. V neposlední řadě je to skládání muziky na zakázku," líčí Honza Křížek.

Jedním z filmů, ke kterému složil hudbu, je i Zlatý muž z Ria – film režiséra Adolfa Ziky o judistovi Lukáši Krpálkovi.

Zdá se, že ani po ukončení činnosti Hladíkovy formace nebude mít Honza Křížek volno. „Plánujeme vzpomínkový koncert na Radima. Rádi bychom si na něj spolu s bývalými spoluhráči zavzpomínali."