Během svých produkcí v České republice představuje show plnou scénických efektů a skvělých artistických a drezérských výkonů.Letošní program cirkusu se jmenuje Sedm statečných. Divácipři něm zhlédnou výcvik poníků s pumami medovými, lasovou show, výcvik psů. Obdivovat budou moci také Halunu, akrobatku z mongolského Ulánbátáru, jež je nositelkou stříbrného klauna v kategorii juniorů na festivalu v Monte Carlu 2003.
Výcvik sibiřských tygrů zvládají cvičitelé pouze pomocí bambusových hůlek, klasikou cirkusového programu je leopard na vodítku.Cirkusu se dosud podařilo odchovat šest tygrů.
Provozovatelé cirkusu ubezpečují, že v jejich produkci nechybí ani prvky klasické artistiky jako visutá hrazda v podání ukrajinské artistky Roxy.
Nejen děti se mohou těšit, že budou představeny nové přírůstky cirkusových zvířat – mladá tygřice Tajga a zcela maličká puma medová.

Pokud chcete získat vstupenky na originální představení cirkusu Jo–Joo, soutěžte s Rychnovským deníku.

Stačí znát odpovědi na následující otázky:

1. Kolik tygrů se podařilo cirkusu odchovat?
2. Jak se jmenuje letošní program cirkusu?

Odpovědi volejte dnes přesně v poledne na redakční telefon: 494 535 264. První dva volající, kteří správně odpoví, získají po dvou vstupenkách na libovolné představení cirkusu.

(zr)