Tento společný ples je známý svým bohatým programem a ne jinak tomu bylo i letos. Akce byla zahájena po 20. hodině starostou obce Bolehošť a hned poté taneční parket otevřely mažoretky Colloredo Opočno, které si připravily hned dvě vystoupení.

V pozdních hodinách nechyběly také ukázky standardních a latinskoamerických tanců v podání tanečního páru Lukáše a Lenky z Týniště n. O. Na závěr se doprovodného programu zúčastnili i návštěvníci sálu, kteří se nechali strhnout instruktory zumby, Štěpánkou a Vojtou, ke společnému „tanci“.

Celý večerní program zajišťovali pořadatelé z obecních úřadů zmíněných obcí, společně s Motorestem Lípa, který nabídl bohatý výběr jídel i nápojů. O skvělý hudební doprovod se postarali členové skupiny Dynamic z Opočna.

A aby neodešel nikdo zklamaný, byla pro všechny připravena i široká nabídka cen do soutěže, pomocí lístečků, která vyvrcholila půlnočním předáváním těch nejlepších cen např. televize, robotického vysavače, DVD přehrávače nebo třeba dortů.

Když po třetí hodině nedělního rána oznámil kapelník skupiny poslední skladbu, mnohým se z vyhřátého sálu do promrzlých ulic vůbec nechtělo. Radost z celého večera neměli jen hosté, ale i sami pořadatelé.

Obecní hostinec je kromě společenských akcí nyní uzavřen a probíhá výběr nového provozovatele. Všichni zúčastnění si však pochvalovali, že s takovou čistotou, servisem, kuchyní a obsluhou se v naší hospodě již několik let nesetkali a samotným hostincem to určitě není! Bez vůle, nápadu a práce všech zainteresovaných osob by se bezproblémový průběh akce jistě neobešel.

Petr Kubíček, starosta obce Bolehošť