Těšit se můžete na bohatý program včetně předtančení, tombolu, fotokoutek a chutné občerstvení. Letošní téma plesu je Alenka v říši divů. Ples se koná dnes v rychnovském společenském centru od 19 hodin.

Výstava vláčků

3. výstava železničních modelů a kolejišť se uskuteční v sobotu (9:00 – 17:00) a neděli (9:00 – 16:00) na střední škole SPŠel-it v Dobrušce. Najdete tu klasická domácí kolejiště velikosti HO, TT, N, modulovou železnici TT v délce 30 m, ovládánou bezdrátově pomocí tabletů a mobilních telefonů, modely členů modelářských kroužků z Dobrušky a České Skalice. Těšit se můžete i na modelářskou dílnu pro návštěvníky, v níž půjde postavit domeček s krajinkou. Pro nejmenší budou k dispozici hrací stolky s vláčkodráhou. Proběhne tu i prezentace funkčního modelu nádraží v České Skalici, které je součástí projektu stavby trati 3b Jaroměř – Trutnov. Součástí akce jsou i asistované jízdy na modulové železnici.

Karneval pro děti

Dětský maškarní kanerval proběhne v sobotu v tělocvičně U Dubu v Týništi nad Orlicí. Od 14.30 hodin tu budou vítat masky i jejich doprovod. Občerstvení je zajištěno. Vstupné bude 40 Kč (hry, soutěže pro děti i dospělé, tombola, soutěž masek, kouzlení s kouzelníkem, předtančení kroužků).

Divadelní představení

Ve Společenském centru - Kino 70 v Dobrušce si můžete užít divadelní neděli. Představení divadla Bouře - TEĎ NE! aneb Na tohle teď není ta pravá chvíle začne v 19.30 hodin. Účinkují Michal Dlouhý, Kamil Halbich, Kristýna Frejová, Filip Čapka a další.